Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią w klasach I – III: 

Ogółem uczniów w klasach I-III : 163 - w tym 75 prymusów (46,1%) 

Kl. I a

Satoła Tomasz (5,8), Lorek Zofia (5,5), Ponisz Emilia (5,5), Głuch Julia (5,3), Janik Aleksandra ( 5,3), Filipiak Karolina (5,3),  Waś Bartłomiej ( 5,3), Starkowska Gabriela (5,3), Ciężarek Jakub (5,2), Domagała Kinga (5,2), Szostak Nikodem (5,2), Szczałba Radosław (5,2), Gabryś Martyna ( 5,1)

Kl. I b

Bartosz Serafin (5,25), Daniel Aleksandra (5,0), Lelek Amelia (5,0), Strojny Bartłomiej (5,0), Bzdyl Zofia (4,75), Drabik Weronika (4, 75), Kuśmierek Tymoteusz (4,75), Sarkowicz Szymon ( 4,75), Ciężarek Szymon (4,75), Pietrzak Julia ( 4,75), Rahman Ariana (4,9)

Kl. II a

Gumułka Sławomir (5,3), Kozik Maksymilian (5,1), Malarczyk Maja (5,1), Szostak Laura (5,0)

Kl. II b

Długosz Paulina (5,3), Knapik Milena (5,3), Konieczny Vanessa (5,3), Pijanowska Nikola (5,2), Skowronek Antonina (5,2), Gondek Łukasz (5,1), Ładyga Maja (5,0),Konieczny Mikołaj (5,0), Głaz Elżbieta (4,8),

Kl. III a

Głowiak Krzysztof (5,6), Żywiołek Piotr (5,2), Kocemba Maria (5,0), Wolska Faustyna (5,0), Pakuła Olivier (4,9), Tuleja Dawid (4,9),  Żebrowska Oliwia (4,8), Starkowska Oliwia (4,8), Ślęczka Dawid (4,75),

Kl. III b

Wilkosz Maja (5,5), Nowak Rita (5,4), Domańska Zuzanna (5,3),  Woźniak Filip (5,2), Chanek Liliana (5,2), Kubat Julia (5,1), Kulig Karol (5,1), Bzdyl Milena (5,0), Widełka Arkadiusz (5,0), Sarkowicz Anna ( 4,9), Małek Michał (4,9), Król Maria (4,9),  Niewiarowski Artur (4,9)   Kosiorowska Kornelia (4,8),           

Kl. III c

Domagała Aleksandra (5,15), Feliks Kajetan (5,15), Gumulińska Emilia (5,09), Górka Nikola (5, 07), Tomasik Nicola (5,04), Długosz Nadia (4,97), Matrac Kalina (4,86), Pająk Martyna (4,78)

Kl. III d

Liszka Franciszek (5,4), Wrona Milena (5,2), Szostak Dagmara (4,9), Dudzik Nicola (4,9), Cwajna Nina (4,8), Remer Kacper (4,75), Natonek Amelia (4,75), Bednarski Łukasz (4,75)

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią ocen w klasach IV - VII:

Ogółem uczniów w klasach IV-VII : 254 - w tym 71 prymusów (28 %)

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

 

 

 

 

 

 

IV a

Piechnik Krystian
5,55
wzorowe
Długosz Emilia
5,45
wzorowe
Kwapiszewska Alicja
5,45
wzorowe
Surowiec Maria
5,18
wzorowe
Weszka Bartłomiej
5,18
bardzo dobre
Zabdyr Maria
5,18
bardzo dobre
Trojańska Emilia
5,09
wzorowe
Domagała Anna
5,09
bardzo dobre
Domagała Katarzyna
5,09
bardzo dobre
Nowak Gabriela
5,0
bardzo dobre
Kita Aleksandra
4,91
wzorowe
Cichoń Arleta
4,91
bardzo dobre
Grochal Marcelina
4,91
bardzo dobre
 
 
 
 

 

 

 

IV b

Strojna Hanna
5,36
bardzo dobre
Kaźmierczak Julia
5,27
wzorowe
Kuśmierek Igor
5,18
wzorowe
Kasprzyk Krzysztof
5,0
wzorowe
Sosin Adrian
5,0
bardzo dobre
Knapik Maja
4,91
bardzo dobre
Natonek Władysław
4,91
bardzo dobre
Węglarz Kamila
4,82
bardzo dobre
 
 
 
 

 

 

 

 

IV c

Lechowicz Bartłomiej
5,36
wzorowe
Sujak Amelia
5,27
wzorowe
Tomasik Julia
5,27
wzorowe
Wilk Kinga
5,27
wzorowe
Filipiak Julia
5,18
wzorowe
Bednarek Kacper
5,0
wzorowe
Knapik Karolina
5,0
wzorowe
Nawłatyna Anna
5,0
wzorowe
Bursztyn Zuzanna
4,82
wzorowe
 
 
 
 

 

 

V a

Kulig Adrian
5,4
wzorowe
Feliks Kamila
5,1
wzorowe
Rucki Radosław
5,1
wzorowe
Kucharski Krystian
5,0
bardzo dobre
Sroka Radosław
4,9
wzorowe
Perkowska Lena
4,8
bardzo dobre
 
 
 
 

 

V b

Klęsk Grzegorz
5,27
wzorowe
Gomółka Krystian
5,09
bardzo dobre
Pietracha Zuzanna
4,81
wzorowe
 
 
 
 

 

 

V c

 

Kanciruk Sonia
5,45
wzorowe
Gągulska Zuzanna
5,36
wzorowe
Malarczyk Kamil
5,27
wzorowe
Daniel Natalia
5,18
wzorowe
Pisarski Antoni
5,0
bardzo dobre
Sikora Aleksandra
4,9
bardzo dobre
 
 
 
 

 

 

VI a

 
 
 
 
 
Podolak Kamil
5,3
bardzo dobre
Moskowczenko Emilia
5,1
wzorowe
Kaleta Gabriela
5,1
bardzo dobre
Korpan Kamil
5,0
bardzo dobre
Mętel Gabriela
5,0
bardzo dobre
Spytek Krystian
4,9
bardzo dobre
 
 
 
 

 

 

 

 

VI b

Pabian Agnieszka
5,5
wzorowe
Kęsek Kaja
5,3
wzorowe
Józkowicz Victoria
5,1
bardzo dobre
Urbanik Natalia
5,0
bardzo dobre
Rybak Weronika
5,0
bardzo dobre
Danek Wiktoria
4,9
bardzo dobre
Giżycka Zofia
4,9
bardzo dobre
Rudkiewicz Martyna
4,9
bardzo dobre
Tomczyk Adrian
4,9
bardzo dobre
 
 
 
 

 

VII a

Knapik Zuzanna
5,42
wzorowe
Konieczna Milena
5,35
wzorowe
Daniel Magdalena
5,14
wzorowe
Szewczyk Amelia
5,14
wzorowe
 
 
 
 

 

VII b

Kasprzyk Julia
5,14
wzorowe
Kasprzyk Urszula
5,07
wzorowe
Ślusarczyk Wiktoria
5,0
wzorowe
Kursa Karolina
4,93
wzorowe
 
 
 
 

 

VII c

Knapik Emilia
4,9
wzorowe
Kowalik Albert
4,86
wzorowe
Gadacz Elżbieta
4,78
wzorowe
 
 
 
 

 Ogółem uczniów w klasach I-VII : 417 - w tym 146 prymusów (35,1%)