Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nauczyciele SP Gdów

Nauczyciele SP Gdów

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Gdowie

Dyrektor szkoły - mgr Adam Kasprzyk

Wicedyrektor szkoły - mgr Dorota Kasprzyk

Wicedyrektor szkoły - mgr Agata Nowak

L.p.
Imię i nazwisko
Przedmiot nauczania
 1
mgr Adam Kasprzyk                           
język angielski                                  
 2
mgr  Dorota Kasprzyk
 wychowanie fizyczne
 3
mgr  Agata Nowak
 muzyka, plastyka
 4
mgr Janusz Bagiński
 wychowanie fizyczne
 5
mgr Marta Bochniak
matematyka
 6
mgr Renata Bujak
edukacja wczesnoszkolna
 7
mgr Agnieszka Ciężarek
 zajęcia świetlicowe
 8
mgr Katarzyna Ciężarek
 edukacja wczesnoszkolna
 9
mgr Jolanta Długosz
 historia, wiedza o społeczeństwie
 10
mgr Iwona Dziedzic
 nauczyciel wspomagający
 11
mgr Izabela Górka
 nauczyciel bibliotekarz
 12
mgr Anna Greb
 język niemiecki
 13
mgr Monika Grzesiak
język polski 
 14
mgr Iwona Iwulska
 psycholog
 15
mgr Grażyna Jakieła
 biologia, przyroda
 16
mgr Dorota Jamka-Stawarz
 edukacja wczesnoszkolna
 17
mgr Leokadia Kaleta
 edukacja wczesnoszkolna
 18
mgr Katarzyna Korbut
 język niemiecki
 19
mgr Joanna Łach
 język polski
 20
mgr Wanda Małek
 edukacja wczesnoszkolna
 21
mgr Wiktor Mętel
 technika
 22
mgr Michałek Julia
 muzyka
 23
mgr Elżbieta Mokrzycka – Murzyn
 plastyka, eduk. dla bezp, WDŻ
 24
mgr Katarzyna Molicka - Mocek
 język niemiecki
 25
mgr Dariusz Mulik
 wychowanie fizyczne
 26
mgr Krystyna Niedziułka
 nauczyciel wspomagajacy
 27
mgr Agata Obrał
 historia, wiedza o społeczeństwie
 28
mgr Andrzej Obrał
 technika, informatyka
 29
mgr Barbara Obruśnik
 edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
 30
mgr Ewa Orzechowska
 edukacja wczesnoszkolna
 31
Ks.mgr Piotr Piekarczyk
 religia
 32
mgr Edyta Pietracha
 fizyka, informatyka
 33
mgr Monika Pitek
 język polski
 34
mgr Beata Popek
 doradztwo zawodowe
 35
mgr Beata Rybak
 język polski
 36
mgr Magdalena Ryś
 język angielski
 37
mgr Elżbieta Rząca
 język angielski
 38
mgr Lucyna Samek
 tyflopedagog
 39
mgr Elżbieta Sarkowicz
 matematyka
 40
mgr Renata Sędzik
 historia, plastyka
 41
mgr Anna Skorupa
 język angielski
 42
s. mgr Janina Rokosz
religia
 43
mgr Anna Słotwińska
 zaj. świetlicowe, zaj. korekcyno-komp.
 44
mgr Edyta Słotwińska
 wychowanie przedszkolne
 45
mgr Grażyna Sparzyńska
 język angielski
 46
mgr Anna Stasiak
 biologia, chemia
 47
mgr Marta Stasiak
 wychowanie fizyczne
 48
mgr Ewa Szczygieł
wychowanie przedszkolne
 49
mgr Jolanta Szczygieł
 religia
 50
mgr Wojciech Szewczyk
 wychowanie fizyczne
 51
mgr Dorota Szostak
 matematyka
 52
mgr Agata Turek
 język polski
 53
mgr Anna Warta
 pedagog
 54
mgr Barbara Wilkońska
 nauczyciel bibliotekarz
 55
mgr Teresa Wojas
 matematyka
 56
mgr Anna Zaczyk
 logopeda, zaj. rewalidacyjne
 57
mgr Renata Zawała
 geografia
 58
mgr Grzegorz Ziejewski
 zajęcia świetlicowe
 59
mgr Joanna Żaba
 pedagog