Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Uczniowie szczególnie wyróżniający się,

z najwyższą średnią punktów w klasach I – III:

Ogółem uczniów w klasach I-III : 185 - w tym 98 prymusów (52,97%)

Kl. I a

Gumułka Sławomir (5,3), Piech Oskar (5,1), Kozik Maksymilian (5,1), Malarczyk Maja (5,0), Czapiewska Emilia (4,8),                              

Kl. I b

Długosz Paulina (5,6), Konieczny Vanessa (5,6),Knapik Milena (5,5), Pijanowska Nikola (5,5), Skowronek Antonina (5,5),Gondek Łukasz (5,4), Ładyga Maja (5,2),Głaz Elżbieta (5,0), Konieczny Mikołaj (5,0), Markut Nicolas (5,0)

Kl. II a

Głowiak Krzysztof (5,6), Wolska Faustyna (5,1), Żywiołek Piotr (5,1), Kwinta Zuzanna (5,0), Pakuła Olivier (4,9), Jamka Karol (4,9), Kocemba Maria (4,8), Juszczak Filip (4,8), Tuleja Dawid (4,8), Daniel Jagoda (4,8), Ślęczka Dawid (4,77),

Kl. II b

Wilkosz Maja (5,6), Chanek Liliana (5,2), Kubat Julia (5,2), Woźniak Filip (5,2), Małek Michał (5,1), Nowak Rita (5,1), Widełka Arkadiusz (5,1),  Bzdyl Milena (5,0), Niewiarowski Artur (5,0), Domańska Zuzanna ( 5,0), Kulig Karol (5,0), Gaca Kamil (5,0), Sarkowicz Anna (4,9), Król Maria (4,8), Kasprzyk Magdalena (4,75)

Kl. II c

Feliks Kajetan (5,45), Długosz Nadia (5,36), Górka Nikola (5,35), Domagała Aleksandra (5,33), Tomasik Nikola (5,31), Matrac Kalina (5,06), Kania Emilia (5,0), Pająk Martyna (4,97)

Kl. II d

Liszka Franciszek (5,5), Wrona Milena (5,2), Cwajna Nina (4,9), Szostak Dagmara (4,9), Natonek Amelia (4,9), Dudzik Nikola (4,9), Bednarski Łukasz (4,75)

Kl. III a

Długosz Emilia (5,5), Kita Aleksandra (5,4), Sujak Amelia (5,4), Głaz Hanna (5,3),Gross Gabriela (5,3), Kaźmierczak Julia (5,3), Knapik Maja (5,3), Bursztyn Zuzanna (5,2), Weszka Bartłomiej (5,2), Grabowska Oliwia (5,2), Górecka Gabriela (5,1),Bartosz Katarzyna (5,0), Surmacz Julia (5,0), Tokarz Kinga (5,0)

Kl. III b

Strojna Hanna (5,25), Piechnik Krystian (5,23), Trojańska Emilia (5,03), Kuśmierek Igor (5,01), Węglarz Kamila (5,0), Sosin Adrian (4,98), Kasprzyk Krzysztof (4,93), Kasprzyk Zuzanna (4,91), Całka Piotr (4,88), Cuper Joanna (4,88), Domagała Anna (4,86),Domagała Katarzyna (4,79)

Kl. III c

Surowiec Maria (5,15), Kwapiszewska Alicja (5,1), Grochal Marcelina (5,05), Kamińska Barbara (4,95), Nawłatyna Anna (4,95), Zabdyr Maria (4,85), Urban Jagoda (4,8),  Nowak Gabriela (4,75)

Kl. III d

Lechowicz Bartłomiej (5,6), Bednarek Kacper (5,4), Szostak Kacper (5,4),  Filipiak Julia (5,3), Gomułka Jakub (5,1), Knapik Karolina (5,0), Szostak Oliwia (4,9), Łanoszka Marcel (4,8)

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się,

z najwyższą średnią ocen w klasach IV - VI:

Ogółem uczniów w klasach IV-VI : 180 - w tym 66 prymusów (36,66%)

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

IV a

Rucki Radosław

5,4

bardzo dobre

Feliks Kamila

5,3

wzorowe

Kulig Adrian

5,3

wzorowe

Perkowska Lena

5,1

bardzo dobre

Kucharski Krystian

5,1

bardzo dobre

Wąsowicz Julia

4,9

bardzo dobre

Zając Arleta

4,9

wzorowe

Sroka Radosław

4,8

wzorowe

Kasińska Maja

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

IV b

Klęsk Grzegorz

5,45

wzorowe

Gomółka Krystian

5,18

bardzo dobre

Pietracha Zuzanna

5,18

wzorowe

Hebda Kacper

5,0

wzorowe

Woźniak Michał

5,0

wzorowe

Pająk Julia

4,9

wzorowe

Danek Kacper

4,81

bardzo dobre

Słowik Kacper

4,81

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

IV c

Kanciruk Sonia

5,27

wzorowe

Malarczyk Kamil

5,09

wzorowe

Gągulska Zuzanna

5,0

wzorowe

Pisarski Antoni

5,0

wzorowe

Daniel Natalia

4,82

wzorowe

Rahman Anita

4,8

bardzo dobre

Sikora Aleksandra

4,8

barszo dobre

 

 

 

 

 

 

 

V a

Podolak Kamil

5,4

wzorowe

Korpan Kamil

5,0

bardzo dobre

Trela Tomasz

4,9

bardzo dobre

Mętel Gabriela

4,8

bardzo dobre

Spytek Krystian

4,8

bardzo dobre

Nowak Jakub

4,8

bardzo dobre

Tatko Kacper

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V b

Kęsek Kaja

5,3

wzorowe

Pabian Agnieszka

5,3

wzorowe

Rybak Maciej

5,2

bardzo dobre

Józkowicz Victoria

5,0

wzorowe

Rudkiewicz Martyna

4,9

wzorowe

Urbanik Natalia

4,9

wzorowe

Rybak Weronika

4,8

wzorowe

Tomczyk Adrian

4,8

bardzo dobre

Drożdż Mikołaj

4,8

bardzo dobre

Bugajska Aniela

4,8

bardzo dobre

Giżycka Zofia

4,8

bardzo dobre

Wilkońska Helena

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

VI a

Konieczna Milena

5,36

wzorowe

Daniel Magdalena

5,36

wzorowe

Knapik Zuzanna

5,36

wzorowe

Szewczyk Amelia

5,0

wzorowe

Cygan Gabriela

4,81

bardzo dobre

Janik Filip

4,81

bardzo dobre

Gerlach Krzysztof

4,81

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

VI b

Kasprzyk Urszula

5,18

wzorowe

Łosiowski Oskar

5,18

bardzo dobre

Ślusarczyk Wiktoria

5,09

wzorowe

Kursa Karolina

5,09

bardzo dobre

Turakiewicz Bartosz

5,09

bardzo dobre

Kasprzyk Julia

5,0

wzorowe

Mulik Amelia

5,0

wzorowe

Dyrdał Dominika

4,9

wzorowe

Bogusławski Marcel

4,81

bardzo dobre

Bzdyl Maciej

4,81

bardzo dobre

Węglarz Katarzyna

4,81

bardzo dobre

Wróbel Michał

4,81

bardzo dobre

 

 

 

 

 

VI c

Knapik Emilia

5,36

wzorowe

Gadacz Elżbieta

5,18

wzorowe

Pilch Małgorzata

4,81

wzorowe

Kowalik Albert

4,81

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 Ogółem uczniów w klasach I-VI : 365 - w tym 164 prymusów (44,93%)