Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2013 / 2014

 

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią punktów w klasach I – III:

 

 

Ogółem uczniów w klasach I-III – 177

 

 

Kl. I a

Kulig Adrian (5,3), Perkowska Lena (5,3), Sroka Radosław (5,2), Feliks Kamila (5,0),  Wrona Dagmara ( 5,0), Rucki Radosław (5,0), Wąsowicz Julia ( 4,9), Zając Arletta (4,9),Karteczka Krzysztof (4,8), Kowalska Martyna (4,8)

 

Kl. I b

Klęsk Grzegorz (5,3), Ślusarczyk Emilia (5,0), Woźniak Michał (5,0),  Zagól Julia ( 5,0), Mróz Sergiusz (4,9), Gomólka Krystian (4,9), Rybak Emil (4,9), Szostak Gabriela (4,9), Pająk Julia (4,9), Więcław Julia (4,8)

 

Kl. I c

Kanciruk Sonia (5,3), Malarczyk Kamil (5,3), Pisarski Antoni (5,3), Daniel Natalia (5,2),  Gągulska Zuzanna (5,2),Gądek Mateusz (5,0), Ponisz Daria (4,8), Strojna Julia ( 4,8), Sikora Aleksandra (4,8)

 

Kl. II a

Podolak Kamil (5,0), Spytek Krystian( 5,0), Kwinta Kacper ( 4,9), Łyżczarz Natalia (4,9), Trela Tomasz (4,9), Nęcek Kamila (4,8), Głaz Antoni (4, 8), Mętel Gabriela (4,8), Korpan Kamil (4,8), Kaleta Gabriela (4,8)

 

Kl. II b

Józkowicz Victoria (5,3), Kęsek Kaja (5,3), Guzik Jakub (5,2), Nowak Kamil (5,2), Pabian Agnieszka (5,2), Wilkońska Helena (5,2), Ładyga Piotr (5,2), Rybak Maciej (5,2), Tomczyk Adrian (4,9), Urbanik Natalia (4,9), Rudkiewicz Martyna (4,9)

 

Kl. III a

Konieczna Milena (5,3), Knapik Zuzanna (5,2), Niewiarowska Martyna(5,2),  Śliwińska Wiktoria (5,2), Piech Gabriela(5,1), Daniel Magdalena (5,1), Tokarz Aneta (5,1), Janik Filip (5,1), Pajor Julia  (5,1), Cygan Gabriela (5,0), Śliwińska Klaudia (4,8)

 

 

Kl. III b

Węglarz Katarzyna (5,0), Kursa Karolina ( 4,9), Ślusarczyk Wiktoria (4,9), Kasprzyk Julia (4,9), Mulik Amelia(4,9), Turakiewicz Bartosz (4,9)

 

Kl. III c

Bankowicz Marcin (4,9), Gadacz Elżbieta (4,9), Knapik Emilia (4,8), Kowalska Emilia (4,9), Tatara Michał (4,8), Żyła Paweł 4,8)

 

 

KLASA Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ PUNKTÓW – III a ( 4,8)

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią ocen w klasach IV - VI:

 

Ogółem uczniów w klasach IV-VI – 186

 

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

 

 

 

 

 

IV a

Jabłoński Rafał

5,6

wzorowe

Trela Martyna

5,4

wzorowe

Kanciruk Julia

5,2

wzorowe

Kucharska Klaudia

5,2

wzorowe

Tabor Jakub

5,1

wzorowe

Węglarz Wiktor

5,1

wzorowe

Kuśmierek Adrianna

5,0

wzorowe

Kawa Aleksandra

5,0

wzorowe

Urban Gabriela

4,9

wzorowe

Suchta Kamil

4,9

wzorowe

Leśniak Zuzanna

4,9

wzorowe

Drożdż Julia

4,8

wzorowe

Sikora Wiktoria

4,8

wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV b

Bartosz Wanesa

5,4

wzorowe

Dzięgiel Filip

5,2

wzorowe

Jamka Kacper

5,2

bardzo dobre

Szostak Emilia

5,1

wzorowe

Bandyk Monika

5,1

wzorowe

Klejdysz Karolina

5,1

wzorowe

Pabian Marcin

5,1

wzorowe

Bazela Jakub

5,0

wzorowe

Nowak Kamil

5,0

wzorowe

Rozwadowski Marcel

5,0

bardzo dobre

Głuś Natalia

4,9

wzorowe

Słowik Klaudia

4,9

wzorowe

Tatko Magdalena

4,9

wzorowe

Dominek Arkadiusz

4,8

bardzo dobre

Łabuda Patryk

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

V a

Sala Julia

5,1

wzorowe

Per Daniel

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

V b

Bednarska Amelia

5,2

wzorowe

Klęsk Maria

5,1

wzorowe

Mamon Szymon

5,1

wzorowe

Bugajska Wiktoria

5,0

wzorowe

Marciniak Katarzyna

5,0

wzorowe

Stanisz Maciej

5,0

wzorowe

Baran Milena

4,9

bardzo dobre

Czajkowska Amelia

4,9

wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

 

V c

Domagała Jakub

5,2

bardzo dobre

Rokosz Aleksandra

5,2

wzorowe

Bartosz Adamek

5,1

bardzo dobre

Dudzik Kamila

5,0

wzorowe

Pieprzyk Anna

5,0

wzorowe

Bogacz Alicja

4,9

wzorowe

Pastuszak Wioletta

4,9

wzorowe

Grzesiak Hubert

4,8

bardzo dobre

Miłowski Jan

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

VI a

Młyńska Karolina

5,4

wzorowe

Bęben Wiktoria

5,3

wzorowe

Bujak Julia

5,3

wzorowe

Pisarska Wiktoria

5,1

wzorowe

Góral Helena

5,0

wzorowe

Ryś Jakub

5,0

bardzo dobre

 

 

 

 

 

VI b

Podolak Jakub

5,3

wzorowe

Daniel Aleksandra

5,0

wzorowe

Drabik Gabriela

4,9

bardzo dobre

Turakiewicz Klaudia

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

VI c

Kwapiszewski Szymon

5,3

wzorowe

Olbrycht Wiktoria

5,1

wzorowe

Sikora Magdalena

5,0

wzorowe

Kabelak Aleksandra

5,0

bardzo dobre

Szostak Wiktoria

5,0

bardzo dobre

Wilkońska Maria

4,9

wzorowe

Kowalska Kamila

4,8

wzorowe

Nowak Adrianna

4,8

bardzo dobre

 

KLASA Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN – IV b ( 4,7)