Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2012 / 2013

 

KLASY I-III

 

Ogółem uczniów w klasach I-III – 165

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią punktów:

 

Kl. I a

Podolak Kamil (5,0), Nęcek Kamila( 4,9), Głaz Antonii (4,9), Kaleta Gabriela ( 4,9), Kwinta Kacper (4,9), Łyżczarz Natalia (4,8), Sala Wiktor (4,8)

 

Kl. I b

Kęsek Kaja (4,9), Pabian Agnieszka (4,9), Urbanik Natalia (4,9), Józkowicz Victoria(4,9), Rybak Weronika (4,8),Rybak Maciej (4,8),Kulma Róża (4,8), Grochal Milena (4,8), Nowak Kamil (4,8)

 

Kl. II a

Niewiarowska Martyna (4,8),Janik Filip (4,8), Konieczna Milena (4,8), Kuśnierz Daniel (4,8)

 

Kl. II b

Kasprzyk Julia (5,0), Kursa Karolina (5,0), Turakiewicz Bartosz (5,0), Bzdyl Maciej (4,9), Mulik Amelia (4,9), Ślusarczyk Wiktoria (4,9), Węglarz Katarzyna (4,9), Wróbel Michał (4,9)

 

Kl. II c

Gadacz Elżbieta (4,8), Tatara Michał ( 4,8), Żyła Paweł ( 4,8)

 

Kl. III a

Węglarz Wiktor (5,1), Jabłoński Rafał (5,1), Suchta Kamil (4,9), Tabor Jakub (4,9), Trela Martyna (4,9), Urban Gabriela (4,9), Kawa Aleksandra (4,9),  Kucharska Klaudia (4,9), Kuśmierek Adrianna (4,9)

 

Kl. III b

Jamka Kacper (5,5), Głuś Natalia (5,4), Klejdysz Karolina (5,2), Bartosz Wanesa (5,2), Rozwadowski Marcel (5,2), Płatek Bartłomiej (5,1), Pabian Marcin(5,1), Bazela Jakub (5,0), Nowak Kamil (5,0)

 

KLASY Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ PUNKTÓW – III a i III b  ( 4,7)

 

 

KLASY IV-VI

 

 

Ogółem uczniów w klasach IV-VI – 195

       Uczniowie z najwyższą średnią ocen:

  

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

 

IV a

Sala Julia

5,0

bardzo dobre

Per Daniel

4,9

bardzo dobre

 

 

  IV b

Bednarska Amelia

5,1

wzorowe

Czajkowska Amelia

5,1

wzorowe

Bugajska Wiktoria

5,0

bardzo dobre

Klęsk Maria

5,0

bardzo dobre

Mamoń Szymon

5,0

wzorowe

Marciniak Katarzyna

4,9

wzorowe

Skrzypiec Weronika

4,9

wzorowe

Stanisz Maciej

4,8

wzorowe

Kursa Patryk

4,8

bardzo dobre

 

 

IV c

Rokosz Aleksandra

5,1

wzorowe

Bogacz Alicja

5,o

wzorowe

Domagała Jakub

5,0

bardzo dobre

Dudzik Kamila

5,0

wzorowe

Pieprzyk Anna

4,9

wzorowe

Pastuszak Wioletta

4,9

wzorowe

Miłowski Jan

4,9

wzorowe

Grzesiak Hubert

4,8

bardzo dobre

 

 

 

V a

Bęben Wiktoria

5,1

wzorowe

Młyńska Karolina

5,1

wzorowe

Pisarska Wiktoria

5,0

bardzo dobre

Ryś Jakub

5,0

bardzo dobre

Bujak Julia

4,9

wzorowe

 

 

V b

Podolak Jakub

5,1

wzorowe

Daniel Aleksandra

5,0

wzorowe

Drabik Gabriela

5,0

bardzo dobre

Turakiewicz Klaudia

4,8

bardzo dobre

 

 

V c

Kwapiszewski Szymon

5,2

wzorowe

Olbrycht Wiktoria

5,1

wzorowe

Kabelak Aleksandra

5,0

bardzo dobre

Sikora Magdalena

5,0

wzorowe

Rybak Bartłomiej

4,9

bardzo dobre

 

 

VI a

Musiał Adrianna

5,0

wzorowe

Irzyk Adrianna

5,0

wzorowe

Franiek Łukasz

5,0

bardzo dobre

Mróż Oliwia

4,8

wzorowe

 

 

VI b

Stasiak Jacek

5,2

wzorowe

Jaroś Anna

5,0

wzorowe

Klęsk Damian

4,8

wzorowe

Szczygieł Tomasz

4,8

wzorowe

 

 

VI c

Suchoń Agnieszka

5,2

wzorowe

Tuleja Michał

5,1

wzorowe

Cebula Anna

5,0

wzorowe

Wolski Bartłomiej

5,0

bardzo dobre

Łyduch Adrian

4,9

wzorowe

Knapik Anna

4,9

bardzo dobre

  

KLASA Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN – V c ( 4,4)