Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Osiągniecia naukowe, sportowe, techniczne

  

 

Wychowanie fizyczne

 

 

Tytuł konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE-ANETA TOKARZ

I MIEJSCE – MAJA PONISZ

II MIEJSCE-ZUZANNA LEŚNIAK

IV miejsce

V miejsce

 

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE-RAFAŁ JABŁOŃSKI

II MIEJSCE- MARCEL BOGUSŁAWSKI

II MIEJSCE – HUBERT MUSIAŁ

V MIEJSCE

 

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

MINI KOSZYKÓWKA CHOPCÓW

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

TURNIEJ ORLIKA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

TURNIEJ TYMBARKU PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW INDYWIDUALNY

 

Kacper Jamka II miejsce

Marcel Rozwadowski III miejsce

Marcel Rozwadowski

V miejsce

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW DRUŻYNOWY

 

 

I MIEJSCE

 

IV MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

 

 

I MIEJSCE

 

IV MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

 

I MIEJSCE

 

MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

 

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT

 

 

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT

 

 

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCÓW

 

 

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

 

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

 

     Konkursy humanistyczne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL


KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA W J.ANGIELSKIM

I MIEJSCE-EMILIA SZOSTAK

II MIEJSCE-MILENA KONIECZNY

III MIEJSCE-WANESA BARTOSZ

I MIEJSCE- MILENA KONIECZNY

II MIEJSCE-WANESA BARTOSZ

 

 

G.SPARZYŃSKA

E.RZĄCA

KURATORYJNY KONKURS Z J.ANGIELSKIEGO

MILENA KONIECZNY

WANESA BARTOSZ

EMILIA SZOSTAK

KAROLINA KLEJDYSZ

 

EMILIA SZOSTAK-

KL. VI B (36 PKT)

 

G.SPARZYŃSKA

E.RZĄCA

PRZEGLĄD PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

 

WYSTĄPIŁY 2 ZESPOŁY, 2 SOLISTÓW

 

 

G.SPARZYŃSKA

E.RZĄCA

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

KLASY I-III

I MIEJSCE-JULIA FILIPIAK

II MIEJSCE- SONIA KANCIRUK

III MIEJSCE- LILIANA CHANEK

KLASY IV-VI

I MIEJCE- MARIA CHYBA –

KL. V A

II MIEJSCE- NATALIA URBANIK –KL. IV B

III MIEJSCE- ZUZANNA KNAPIK –KL. IV B

WYRÓŻNIENIA

ANNA PISARSKA-KL. V C

ALBERT KOWALIK –KL. V C

MIKOŁAJ BURSZTYN KL IV B

JULIA MAŁEK –KL. VI B

I MIEJSCE-

MARIA CHYBA, NATALIA URBANIK

I miejsce Natalia Urbanik

Wyróżnienie Maria Chyba

 

E.BUJAK

K.CIĘŻAREK

E.KANIA

A.TUREK

 

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O ŚWIĘTYM JANIE PAWLE II-NASZ WIELKI PATRON

 

MIĘDZYSZKOLNY

III MIEJSCE

NATALIA URBANIK –KL. IVB

WERONIKA RYBAK –KL. IV B

MACIEJ RYBAK –KL.IVB

 

 

A.TUREK

 

X POWIATOWY KONKURS O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

I MIEJSCE

WANESA BARTOSZ

II MIEJSCE

FILIP DZIĘGIEL

I MIEJSCE

WANESA BARTOSZ VIB

II MIEJSCE

FILIP DZIĘGIEL VIB

II MIEJSCE

FILIP DZIĘGIEL

IV MIEJSCE

WANESA BARTOSZ

 

J.SZCZYGIEŁ

SZKOLNY KONKURS LITERACKI O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

I MIEJSCE; EMILIA SZOSTAK VIB

II MIEJSCE; JULIA KANCIRUK VIA

III MIEJSCE; RAFAŁ JABŁOŃSKI VIA

III MIEJSCE; JULIA KANCIRUK VIA

 

 

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

I miejsce; Zuzanna Knapik

II miejsce; Karolina Klejdysz

III miejsce; Milena Konieczna

 

Etap Rejonowy;

Zuzanna Knapik

Karolina Klejdysz

 

 

KONKURS WIEDZY O FILMIE ,,X MUZA”

Kwalifikacja do Rejonu;

Wanesa Bartosz, Monika Bandyk, Julia Małek, Kamil Suchta, Katarzyna Baran, Patryk Łabuda

 

Imiejsce; Wanesa  Bartosz, Monika Bandyk, Julia Małek

IImiejsce; Kamil Suchta, Katarzyna Baran, Patryk Łabuda

 

 

GMINNE KONFRONTACJE ORTOGRAFICZNE

Kategoria klas III- IV;

I miejsce Kamil Podolak

II miejsce Weronika Rybak

III miejsce Kaja Kęsek

 

 

Kategoria klas V- VI;

I miejsce Natalia Głuś

II miejsce Emilia Szostak

III miejsce Karolina Klejdysz

Wyróżnienie; Kamil Podolak

 

 

 

 

I miejsce  Natalia Głuś

III miejsce  Emilia Szostak