Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią punktów w klasach I – III:

 

  

Ogółem uczniów w klasach I-III – 229

 

Kl. I a

 

Głowiak Krzysztof (5,1), Juszczak Filip (5,0), Kocemba Maria (5,1),  Krzywda Maria (5,0), Kwinta Zuzanna (4,9), Małysz Kamila (4,8), Pakuła Olivier (4,8), Starkowska Oliwia (4,9), Stopa Julia (4,9), Ślęczka Dawid (4,9), Tuleja Dawid (5,0), Wolska Faustyna (5,1), Żebrowska Oliwia (4,8), Żywiołek Piotr (5,0),

 

Kl. I b

 

Bzdyl Milena (4,9), Chanek Liliana (5,2), Domańska Zuzanna (5,2), Gaca Kamil (4,9), Kasprzyk Magdalena (4,8), Kosiorowska Kornelia (4,9), Kubat Julia (5,0), Król Maria (4,8), Małek Michał (4,9), Niewiarowski Artur (5,0), Nowak Rita (5,1), Sarkowicz Anna (5,0), Widełka Arkadiusz (5,2), Wilkosz Maja (5,9),

 

Kl. I c

 

Długosz Nadia (5,0), Domagała Aleksandra (5,1), Feliks Kajetan (5,2), Górkaq Nikola (5,2), Jamka Emilia (4,9), Kaczor Michał (5,0), Kania Emilia (4,9), Matrac Kalina (4,9), Pająk Martyna (5,0), Tatara Antoni (4,9), Tomasik Nikola (5,1), Zając Tomasz (4,8),

 

Kl. I d

 

Cwajna Nina (5,0), Liszka Franciszek (5,2), Malczewski Bartosz (4,8), Natonek Amelia (5,0), Szostak Dagmara (5,0),Waśkowski Mikołaj (4,9), Wrona Milena (5,0)

 

 

Kl. II a

 

Bursztyn Zuzanna (4,9), Długosz Emilia (5,1), Głaz Hanna (5.0), Grabowska Oliwia (4,9), Gross Gabriela (4,9), Kaźmierczak Julia (5,1), Kita Aleksandra (5,1), Knapik Maja (5,0), Sujak Amelia (5,0), Surmacz Julia (4,8), Weszka Bartłomiej (5,0)

 

Kl. II b

 

Całka Piotr (4,9), Anna Domagała (4,8), Kasprzyk Krzysztof (4,9), Kuśmierek Igor (4,8), Piechnik Krystian (5,0), Sosin Adrian (4,8), Strojna Hanna (5,0), Trojańska Emilia (4,9), Węglarz Kamila (4,8)

 

Kl. II c

 

Kwapiszewska Alicja (5,0), Nawłatyna Anna (4,9), Nowak Gabriela (4,8), Surowiec Maria (5,0), Urban Jagoda (4,8), Zabdyr Maria (5,0)

 

Kl. II d

 

Bednarek Kacper (5,2), Filipiak Julia (5,2), Knapik Karolina (5,1),  Lechowicz Bartłomiej (5,25), Łanoszka Marcel (4,8),Szostak Kacper (4,9), Szostak Oliwia,

 

Kl. III a

 

Feliks Kamila (5,3), Kasińska Maja (4,8), Kowalska Martyna (4,9), Kucharski Krystian (5,0), Kulig Adrian (5,2), Perkowska Lena (5,1), Rucki Radosław (5,2), Sroka Radosław (5,2), Wąsowicz Julia (5,0), Wrześniak Bartosz (4,8)

 

Kl. III b

 

Danek Kacper (4,9), Dudek Martyna (4,8), Gomółka Krystian (5,2), Hebda Kacper (5,1), Klęsk Grzegorz (5,4), Kocemba Szymon (5,0), Mróz Sergiusz (4,8), Pająk Julia (5,0), Pietracha Zuzanna (5,0), Rybak Emil (5,1), Słowik Kacper (5,2), Szostak Gabriela (5,0), Ślusarczyk Emilia (5,2), Widełka Amelia (4,9), Woźniak Michał (5,3), Zagól Julia (5,1),

 

Kl. III c

 

Daniel Natalia (4,9), Gerlach Mateusz (4,8), Gągulska Zuzanna (5,2), Gondek Mateusz (4,9), Kanciruk Sonia (5,2), Malarczyk Kamil (5,0), Pisarski Antoni (5,2), Sikora Aleksandra (4,9), Strojna Julia (4,9)

 

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią ocen w klasach IV - VI:

 

 

Ogółem uczniów w klasach IV-VI – 172

 

 

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

        

 

 

 

 

 

 IV a

Podolak Kamil

5,2

bardzo dobre

Nęcek Kamila

5,0

wzorowe

Spytek Krystian

5,0

bardzo dobre

Trela Tomasz

5,0

bardzo dobre

Kaleta Gabriela

4,9

bardzo dobre

Korpan Kamil

4,9

bardzo dobre

Kwinta Kacper

4,9

bardzo dobre

Leśniak Aleksandra

4,9

wzorowe

Mętel Gabriela

4,9

wzorowe

Nowak Jakub

4,9

bardzo dobre

Tatko Kacper

4,8

bardzo dobre

Głaz Antoni

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV b

Józkowicz Victoria

5,2

wzorowe

Kęsek Kaja

5,2

wzorowe

Pabian Agnieszka

5,2

wzorowe

Urbanik Natalia

5,2

wzorowe

Rybak Maciej

5,2

bardzo dobre

Rudkiewicz Martyna

5,1

wzorowe

Rybak Weronika

5,1

wzorowe

Drożdz Mikołaj

5,0

bardzo dobre

Bursztyn Mikołaj

4,9

bardzo dobre

Bugajska Aniela

4,8

bardzo dobre

Giżycka Zofia

4,8

wzorowe

Kulma Róża

4,8

wzorowe

Guzik Jakub

4,8

wzorowe

Tomczyk Adrian

4,8

wzorowe

Ładyga Piotr

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

V a

Daniel Magdalena

5,3

wzorowe

Knapik Zuzanna

5,2

wzorowe

Konieczna Milena

5,2

wzorowe

Cygan Gabriela

4,8

    bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

V b

Turakiewicz Bartosz

5,2

bardzo dobre

Kasprzyk Urszula

5,1

wzorowe

Kursa Karolina

5,1

wzorowe

Węglarz Katarzyna

5,1

wzorowe

Kasprzyk Julia

5,0

bardzo dobre

Łosiowski Oskar

4,9

bardzo dobre

Mulik Amelia

4,9

wzorowe

Bzdyl Maciej

4,8

wzorowe

Ślusarczyk Wiktoria

4,8

wzorowe

Wróbel Michał

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

V c

Gadacz Elżbieta

5.0

 wzorowe

Kowalik Albert

4.9

wzorowe

Bankowicz Marcin

4.9

bardzo dobre

Dudek Edyta

4,8

wzorowe

Knapik Emilia

4,8

wzorowe

 

 

 

 

 

 

VI a

Kanciruk Julia

5,8

wzorowe

Jabłoński Rafał

5,6

wzorowe

Kuśmierek Adrianna

5,2

wzorowe

Węglarz Wiktor

5,2

wzorowe

Urban Gabriela

5,1

wzorowe

Trela Martyna

5,0

wzorowe

Leśniak Zuzanna

5,0

wzorowe

Drożdż Julia

4,9

wzorowe

Kucharska Klaudia

4,9

 wzorowe