Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

PRYMUSI W W ROKU SZKOLNYM 2014 / 2015

 

  

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią punktów w klasach I – III:

 

 Kl. I a

Długosz Emilia (5,0), Głaz Hanna (5,0), Gross Gabriela (5,0), Kaźmierczak Julia (5,0), Kita Aleksandra (5,0), Knapik Maja (5,0), Sujak Amelia (5,0), Bursztyn Zuzanna (4,9), Surmacz Julia (4,9), Weszka Bartłomiej (4,9), Bartosz Katarzyna (4,8), Górecka Gabriela (4,8), Grabowska Oliwia (4,8), Tokarz Kinga (4,8)

 

Kl. I b

Strojna Hanna (4,97), Domagała Anna (4,96), Węglarz Kamila (4,9), Cuper Joanna (4,84), Piechnik Krystian (4,8),

 

Kl. I c

Kwapiszewska Alicja (5,05), Grochal Marcelina (4,95), Zabdyr Maria (4,95), Surowiec Maria (4,9), Cichoń Arleta (4,9),  Nawłatyna Anna (4,85), Nowak Gabriela (4,8),Kamińska Barbara (4,8)

 

Kl. I d

Filipiak Julia (5,2), Knapik Karolina (5,1), Szostak Oliwia (5,1), Bednarek Kacper (5,0), Cebula Oliwier (5,0), Gomułka Jakub (5,0), Lechowicz Bartłomiej (5,0), Łanoszka Marcel ( 5,0), Szostak Kacper (5,0), Malczewska Zuzanna (4,9), Zachara Tomasz (4,9)

 

Kl. II a

Sroka Radosław (5,1), Kulig Adrian (5,1),Perkowska Lena (5,1), Wąsowicz Julia (5,1), Wrona Dagmara (5,1), Wrześniak Bartosz (5,1),  Feliks Kamila (5,0), Kowalska Martyna (5,0), Zając Arletta (4,9), Kaczor Katarzyna (4,8), Rucki Radosław (4,8)

 

Kl. II b

Klęsk Grzegorz (5,6), Ślusarczyk Emilia (5,4), Więcław Julia (5,3), Woźniak Michał (5,3), Zagól Julia (5,3), Danek Kacper (5,2), Pietracha Zuzanna (5,2), Rybak Emil (5,2),  Gomółka Krystian (5,1), Hebda Kacper (5,1), Słowik Kacper (5,1), Dudek Martyna (5,0), Kocemba Szymon (5,0), Mróz Sergiusz (5,0), Szostak Gabriela (5,0), Pająk Julia (4,9), Widełka Amelia (4,8)

 

Kl. II c

Gągulska Zuzanna (5,1), Kanciruk Sonia (5,1), Malarczyk Kamil (5,1), Daniel Natalia (5,1), Pisarski Antoni (5,1), Sikora Aleksandra (4,9), Strojna Julia (4,8), Ponisz Daria (4,8), Gondek Mateusz (4,8), Gerlach Mateusz (4,8)

 

Kl. III a

Podolak Kamil (5,3), Spytek Krystian (5,0),Kaleta Gabriela (5,0), Kwinta Kacper (5,0), Łyżczarz Natalia (5,0), Nęcek Kamila (4,95), Mętel Gabriela (4,9), Tatko Kacper (4,9), Trela Tomasz (4,9), Głaz Antoni (4,9), Nowak Jakub (4,8), Leśniak Aleksandra (4,8)

  

Kl. III b

Kęsek Kaja (5,3), Pabian Agnieszka (5,3), Urbanik Natalia (5,3), Dąbek Patrycja (5,2), Dąbek Wiktoria (5,2), Drożdż Mikołaj (5,2), Rudkiewicz Martyna (5,2), Rybak Weronika (5,2), Rybak Maciej (5,2), Bugajska Aniela (4,9), Bursztyn Mikołaj (4,9), Józkowicz Victoria (4,9), Ładyga Piotr (4,9), Wilkońska Helena (4,9), Grochal Helena (4,9), Nowak Kamil (4,8), Danek Wiktoria (4,8), Giżycka Zofia (4,8)

 

Uczniowie szczególnie wyróżniający się, z najwyższą średnią ocen w klasach IV - VI:

 

 

 

Klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

Zachowanie

 

 

 

IV a

Daniel Magdalena

5,2

wzorowe

Knapik Zuzanna

5,1

wzorowe

Konieczna Milena

5,0

wzorowe

Janik Filip

5,0

bardzo dobre

Cygan Gabriela

4,9

wzorowe

Niewiarowska Martyna

4,9

wzorowe

Piech Gabriela

4,8

wzorowe

Pijanowski Mateusz

4,8

wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

IV b

Turakiewicz Bartosz

5,2

bardzo dobre

Węglarz Katarzyna

5,1

wzorowe

Bzdyl Maciej

5,0

wzorowe

Kasprzyk Julia

5,0

wzorowe

Kursa Karolina

5,0

wzorowe

Mulik Amelia

5,0

bardzo dobre

Wróbel Michał

5,0

bardzo dobre

Kasprzyk Urszula

4,9

wzorowe

Chwajoł Kaja

4,9

wzorowe

Słusarczyk Wiktoria

4,9

bardzo dobre

Dominek Karolina

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

IV c

Knapik Emilia

5,0

wzorowe

Gadacz Elżbieta

4,9

wzorowe

Żyła Paweł

4,9

bardzo dobre

Kania Sylwia

4,8

wzorowe

Kowalska Emilia

4,8

wzorowe

Bankowicz Marcin

4,8

bardzo dobre

Kowalik Albert

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 

 

 

 

 

V a

Jabłoński Rafał

5,6

wzorowe

Kanciruk Julia

5,45

wzorowe

Węglarz Wiktor

5,1

wzorowe

Kuśmierek Adrianna

5,1

wzorowe

Trela Martyna

5,1

bardzo dobre

Kucharska Klaudia

5,0

wzorowe

Kawa Aleksandra

5,0

wzorowe

Leśniak Zuzanna

5,0

wzorowe

Łach Dawid

4,9

wzorowe

Drożdż Julia

4,8

wzorowe

Urban Gabriela

4,8

wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

 

V b

Bartosz Wanesa

5,5

wzorowe

Bazela Jakub

5,1

wzorowe

Klejdysz Karolina

5,1

wzorowe

Szostak Emilia

5,1

wzorowe

Nowak Kamil

5,1

wzorowe

Jamka Kacper

5,1

bardzo dobre

Tatko Magdalena

5,0

wzorowe

Głuś Natalia

5,0

wzorowe

Bandyk Monika

5,0

wzorowe

Dzięgiel Filip

5,0

bardzo dobre

Pabian Marcin

4,9

wzorowe

Rozwadowski Marcel

4,9

Bardzo dobre

Słowik Klaudia

4,8

wzorowe

 

 

 

 

 VI a

Sala Julia

5,3

wzorowe

Per Daniel

4.9

bardzo dobre

Pisarska Daria

4,8

bardzo dobre

Żywiołek Krzysztof

4,8

bardzo dobre

 

 

 

 VI b

Klęsk Maria

5,3

wzorowe

Bugajska Wiktoria

5,1

wzorowe

Bednarska Amelia

5,1

wzorowe

Mamoń Szymon

5,0

wzorowe

Stanisz Maciej

4,9

wzorowe

 

 

 

 

 

VI c

Rokosz Aleksandra

5,4

wzorowe

Adamek Bartosz

5,1

wzorowe

Bogacz Alicja

5,1

wzorowe

Pieprzyk Anna

5,0

wzorowe

Dudzik Kamila

5,0

wzorowe

Domagała Jakub

4,9

bardzo dobre

Pastuszak Wioletta

4,8

wzorowe

Grzesiak Hubert

4,8

bardzo dobre