Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

im. św. Jana Kantego z Gdowa

w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 

Wychowanie fizyczne

 

  

Tytuł konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE-MAJA PONISZ – IV B

JULIA SALA-VI A

EWELINA MAJEWSKA-V B

ZUZANNA ZAJĄC-V A

 

II  MIEJSCE- MAJA PONISZ

III MIEJSCE –JULIA SALA

V MIEJSCE-ZUZANNA ZAJĄC

XVII MIEJSCE-MAJA PONISZ

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE-KORBA KRYSTIAN-V B

JAKUB PONISZ-VI B

 

I MIEJSCE-JAKUB PONISZ

V MIEJSCE- SZYMON MAMOŃ

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA W PIŁCE NOŻNEJ

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

II MIEJSCE (ETAP REJONOWY)

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

II MIEJSCE

V MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

V MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

MINI KOSZYKÓWKA CHOPCÓW

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TYMBARK PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW(ROCZNIK 2005 I MŁODSZY)

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TYMBARK PIŁKA NOŻNA CŁOPCÓW(ROCZNIK 2003 I MŁODSZY)

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE-JULIA SALA-VI A-50M GRZBIET

I MIEJSCE-KAMIL NOWAK-VB-50M DOWOLNY

I MIEJSCE-JULIA SALA-50 M  GRZBIET

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

IV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

 

I MIEJSCE – GRUPA

O „A”

 

 

 

 

TURNIEJ O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

 

 

III MIEJSCE

KLĘSK MARIA

SKRZYPIEC WERONIKA

ARKADIUSZ MARCINIAK

ADRIAN ORZECHOWSKI

 

D.MULIK

A.OBRAŁ

 

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

V MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

BARAN MILENA

SALA JULIA

MARCINIAK KATARZYNA

LEŚNIAK ZUZANNA

ZAJĄC ZUZANNA

MAJEWSKA KAROLINA

PONISZ MAJA

CHWAJOŁ KAJA

ŚLIWIŃSKA KLAUDIA

MULIK AMELIA

I MIEJSCE

I MIEJSCE

V MIEJSCE

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

PONISZ JAKUB

MAMOŃ SZYMON

DOMAGAŁA WOJCIECH

JABŁOŃSKI RAFAŁ

KORBA KRYSTIAN

ROZWADOWSKI MARCEL

BOGUSŁAWSKI MARCEL

FLORCZYK KACPER

GACA MATEUSZ

I MIEJSCE

I MIEJSCE

VI MIEJSCE

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

SZTAFETOWE BIEGI ROZSTAWNE „SZTAFETA SZWEDZKA” CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

I MIEJSCE

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

SZTAFETOWE BIEGI ROZSTAWNE „SZTAFETA SZWEDZKA” DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

VII MIEJSCE

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

IV MIEJSCE

 

D.MULIK

J.BAGIŃSKI

 

 

   

Konkursy humanistyczne

 

  

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL

KONKURS RECYTATORSKI KL.I-III

I MIEJSCE-

NATALIA URBANIK-KL.III

II MIEJSCE-

JULIA FILIPIAK-KL.I D

SONIA KANCIRUK-KL.II C

III MIEJCE-

HANNA STROJNA-KL.I B

WYRÓŻNIENIA:

MARCELINA GROCHAL

ZUZANNA GĄGULSKA

ZOFIA GIŻYCKA

EMILIA ŚLUSARCZYK

I MIEJSCE-JULIA FILIPIAK

II MIEJSCE-NATALIA URBANIK

WYRÓŻNIENIE

SONIA KANCIRUK

I MIEJSCE-NATALIA URBANIK

WYRÓŻNIENIE

JULIA FILIPIAK

 

 

L.KALETA

E.BUJAK

KONKURS RECYTATORSKI

KL.IV-VI

I MIEJSCE-WANESSA BARTOSZ-KL.V B

II MIEJSCE-TYMOTEUSZ DZIK-KL.VI B

III MIEJSCE-ANNA PISARSKA-KL.IV C

WYRÓŻNIENIA:

KATARZYNA SZCZEPANIK-KL.VI C

WIOLETTA PASTUSZAK-

KL.VI C

EMILIA SZOSTAK-KL. V B

JULIA SALA-KL. VI A

WIOLETTA ROMANIAK-

KL. IV B

ZUZANNA KNAPIK –KL.IV A

MARIA CHYBA-KL. IV A

ALBERT KOWALIK-KL. IV C

II MIEJSCE-TYMOTEUSZ DZIK

WYRÓŻNIENIE

ANNA PISARSKA

WYRÓŻNIENIE

TYMOTEUSZ DZIK

 

M.GRZESIAK

TURNIEJ WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

II MIEJSCE

BARTOSZ ADAMEK-KL.VI C

JAKUB DOMAGAŁA-KL.VI C

HUBERT GRZESIAK-KL.VI C

 

 

G.SPARZYŃSKA

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

22 UCZNIÓW

BARTOZ ADAMEK

JULIA MOTYL

JAKUB MATUSZYK

BARTOSZ ADAMEK

 

G.SPARZYŃSKA

E.RZĄCA

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

I MIEJSCE-BARTOSZ ADAMEK-KL.VI C

II MIEJSCE-JULIA MOTYL-KL.VI B

EMILIA SZOSTAK-KL.V B

III MIEJSCE-WANESSA BARTOSZ-KL. V B

WYRÓŻNIENIE:

KAROLINA KLEJDYSZ-KL.V B

BARTŁOMIEJ PŁATEK-KL.V B

II MIEJSCE-BARTOSZ ADAMEK-KL.VI C

WYRÓŻNIENIE:

EMILIA SZOSTAK-

KL. V B

JULIA MOTYL-KL. VI B

 

 

G.SPARZYŃSKA

E.RZĄCA

IX POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MARSZAŁKU JÓZEFIE PIŁSUDSKIM-CZĘŚĆ LITERACKA

I MIEJSCE-NATALIA SALA-KL.VI B

II MIEJSCE- AMELIA CZAJKOWSKA-KL. VI B

III MIEJSCE- JAKUB DOMAGAŁA –KL. VI C

III MIEJSCE-NATALIA SALA-KL.VI B

 

 

M.GRZESIAK

 

E.KANIA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

I MIEJSCE- MARCIN PABIAN-KL.V B

II MIEJSCE- KACPER JAMKA-KL. V B

III MIEJSCE- ANNA PIEPRZYK-KL. VI C

 

 

 

 

IX POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MARSZAŁKU  JÓZEFIE PIŁSUDSKIM-CZĘŚĆ HISTORYCZNA

I MIEJSCE-WANESA BARTOSZ-KL. V B

III MIEJSCE- ALEKSANDRA ROKOSZ –KL. VI C

I MIJESCE-WANESA BARTOSZ-KL.V B

II MIEJCE- ALEKSANDRA ROKOSZ –KL. VI C

IV MIEJSCE ALEKSANDRA ROKOSZ- VI C

VI MIEJSCE WANESA BARTOSZ – VIB

 

J.SZCZYGIEŁ

XI GMINNY KONKURS WIEDZY O H.DĄBROWSKIM I J. WYBICKIM

I MIEJSCE

KATARZYNA MARCINIAK-KL.VI B

AMELIA BEDNARSKA-KL.VI B

II MIEJSCE

JULIA SALA-KL. VI A

MARTYNA TRELA-KL. V A

III MIEJSCE

JULIA SALA

MARTYNA TRELA

IV MIEJSCE

KATARZYNA MARCINIAK

AMELIA BEDNARSKA

 

 

J.SZCZYGIEŁ

POWIATOWY FESTIWAL TEATRÓW ANGIELSKICH „THE STAGE IS YOURS”

 

 

I MIEJSCE-NAJLEPSZY PLAKAT-WANESA BARTOSZ

I MIEJSCE-NAJLEPSZY AKTOR-BARTOSZ ADAMEK

WYRÓŻNIENIE

PATRYK ŁABUDA

 

 

E.RZĄCA

GMINNE KONFRONTACJE ORTOGRAFICZNE

KATEGORIA KL.III-IV

I MIEJSCE-ŚLUSARCZYK WIKTORIA-KL.IV B

II MIEJSCE-KATARZYNA WĘGLARZ-KL.IV B

III MIEJSCE- AMELIA MULIK-KL. IV B

KATEGORIA KL.V-VI

I MIEJSCE- KLAUDIA  SŁOWIK-     KL.V B

II MIEJSCE-AMELIA CZAJKOWSKA-KL.VI B

III MIEJSCE-NATALIA GŁUŚ-KL. V B

KATEGORIA KL.III-IV

II MIEJSCE-WIKTORIA ŚLUSARCZYK-KL. IV B

KATEGORIA KL.V-VI

III MIEJSCE NATALIA GŁUŚ-KL. V B

WYRÓŻNIENIE

AMELIA CZAJKOWSKA-KL, VI B

 

 

M.GRZESIAK

E.KANIA

SZKOLNY TEMATYCZNY KONKURS „WIELCY POLACY-WYBITNI GENERAŁOWIE” DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI WOJEWÓDZTWA NAŁOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

I MIEJSCE-DANIEL MAGDALENIA-KL. IV A

II MIEJSCE-JULIA KASPRZYK – KL. IVB

III MIEJSCE – KAROLINA DOMINEK-KL. IV B

 

 

 

A.CIĘŻAREK

 

 

 

Konkursy matematyczno-przyrodnicze

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

UDZIAŁ 21 UCZNIÓW

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY „NA RATUNEK ZIEMI”

 

 

PRACA LITERACKA-KATEGORIA OGÓLNOPOLSKA

II MIEJSCE – MACIEJ RYBAK – KL. III B

PRACA PLASTYCZNA PRZESTRZENNA-

III MIEJSCE- WANESA BARTOSZ-KL. V B

PRACA PLASTYCZNA PŁASK-

I MIEJSCE- OLIWIA SZOSTAK-KL. I D

III MIEJSCE – MAGDALENA TATKO-KL. V B

 

G.JAKIEŁA

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ „CO Z TYM ODPADEM?” DLA KL. II-IV

I MIEJSCE-ZUZANNA KNAPIK –KL. IV A

II MIEJSCE

PODOLAK KAMIL-KL.III A

GŁAZ ANTONI-KL.III A

 

 

 

G.JAKIEŁA

MAŁOPOSKI KONKURS MATEMATYCZNY

26 UCZNIÓW

 

JAMKA KACPER-KL.V B

ROKOSZ ALEKSANDRA-KL.VI C

PER DANIEL-KL.VIA

FINALIŚCI

ROKOSZ ALEKSANDRA

PER DANIEL

M.BOCHNIAK

T.WJAS

RACHMISTRZ

WSZYSCY UCZNIOWIE KL. IV-VI

I MIEJSCE-ROKOSZ ALEKSANDRA-KL. VI C

II MIEJSCE-PER DANIEL-KL. VI A

ROZWADOWSKI MARCEL-KL. V B

III MIEJSCE-JAMKA KACPER-KL. V B

I MIEJSCE-TYTUŁ RACHMISTRZA

ROKOSZ ALEKSANDRA-KL. VI C

WYRÓŻNIENIE

MARCEL ROZWADOWSKI-KL. V B

 

M.BOCHNIAK

T.WJAS

KANGUR-KONURS MIĘDZYNARODOWY

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

JAMKA FILIP – KL. IV A

GERLACH KRZYSZTOF-KL. IV A

PER DANIEL-KL. VI A

ROKOSZ ALEKSANDRA –KL. VI C

BARDZO DOBRY-ROZWADOWKI MARCEL-KL. V B

M.BCHNIAK

T.WOJAS

POWIATOWY KONKURS

 „ W POSZUKIWANIU MĄDRŚCI”

 

 

II MIEJSCE- ZESPÓŁ Z KL. V A- JABŁOŃSKI RAFAŁ,KANCIRUK JULIA,LEŚNIAK ZUZANNA,ADRIANNA KUŚMIEREK

III MIEJSCE- ZESPÓŁ Z KL. VI C-ROKOSZ ALEKSANDRA,BOGACZ ALICJA,DUDZIK KAMILA,GOMUŁKA NATALIA

 

G.JAKIEŁA

 

   

Konkursy muzyczno-plastyczne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

NAUCZYCIEL

KONKURS PLASTYCZNY-„KOCHASZ DZIECI NIE PAL ŚMIECI”

I MIEJSCE-

GABRIEL IRZYK

WANESSA BARTOSZ

KLAUDIA KUCHARSKA

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY ”MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI W GRAFICE”

KATEGORIA KL.I-III

I MIEJSCE-NATALIA DANEL-KL.II C

II MIEJSCE-GRZEGORZ KLĘSK-KL. II B

III MIEJSCE-SONIA KANCIRUK-KL.II C

KATEGORIA KL.IV-VI

I MIEJSCE-WANESSA BARTOSZ-KL. V B

II MIEJSCE- KRZYSZTOF ŻYWIOŁEK-KL. VI A

III MIEJSCE RAFAŁ JABŁOŃSKI-KL. V A

I MIEJSCE- WANESA BARTOSZ –KL. V B

II MIEJSCE- KRZYSZTOF ŻYWIOŁEK-KL. VI A

 

 

<