Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

im. św. Jana Kantego z Gdowa

w roku szkolnym 2011/2012

 

 

Wychowanie fizyczne


 

Tytuł konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

Ogólnopolski Turniej Orlika w mini piłce nożnej chłopców

 

Chłopcy starsi

kl.VI  -I miejsce

kl.IV-V -I miejsce

Chłopcy starsi – I miejsce

chłopcy młodsi – I miejsce

Chłopcy starsi - III miejsce

Halowa piłka nożna chłopców

 

II miejsce

 

 

Halowa piłka nożna dziewcząt

 

III miejsce

 

 

Mini siatkówka dziewcząt

 

I miejsce

III miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

 

Anita Zabdyr – I miejsce

Paulina Bukowska – I miejsce

Emilia Matuszyk – II miejsce

Paulina Bukowska – IV miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe chłopców

 

Jakub Nowak – I miejsce

Kamil Kaleta – II miejsce

Adrian Łyduch – II miejsce

Konrad Blak -II miejsce

Kamil Kaleta – IV miejsce

 

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

I miejsce

I miejsce

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

I miejsce

I miejsce

 

 

Czwórbój dla dziewcząt

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

 

Czwórbój dla chłopców

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

 

Mini piłka nożna chłopców „7”

I miejsce

I miejsce

II miejsce

 

 

Ogólnopolski Turniej o Puchar Tymbarku w mini piłce nożnej chłopców

I miejsce

I miejsce

I miejsce

X miejsce

Turniej Ogólnopolski im. Marka Wielgusa w mini piłce nożnej chłopców

I miejsce

I miejsce

 

 

Wojewódzki Turniej „Dopóki piłka w grze” w futbolu stołowym

 

 

 

I miejsce

Ogólnopolski Turniej BRD

I miejsce

III miejsce

 

 

 

 

 

Konkursy humanistyczne

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

„W poszukiwaniu mądrości”

15 zespołów trzyosobowych z klas IV-VI

 

3 zespoły klasa II „a”

 

 

I miejsce – zespół kl.VI „a”

W.Zastawniak, K.Tokarz,

A.Zabdyr

II miejsce -zespół kl.V „c”

O.Kurnik, W.Banaś,

W.Płonka

nagroda Dyrektora

zespół kl. V „c”

A.suchta, A.Knapik,

A.Cebula

jeden zespół kl.II zakwalifikowany do udziału

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

10 uczestników

Weronika Zastawniak I miejsce w szkole

 

 

 

Konkurs literacki w ramach konkursu o Józefie Piłsudskim

26 uczestników z kl. IV-VI

A.Suchoń kl.V „c” - I miejsce

K.szczepanik kl.V „a” - II miejsce

A.Gałka kl.V „b” - II miejsce

/konkurs trwa/

III miejsce A.Gałka

 kl.V „b”

 

 

Marszałek Józef Piłsudski

„Myśli,idee,czyny”

17 uczestników z kl. V i VI

J.Stasiak – I miejsce

M.Tuleja – III miejsce

 

J.Stasiak – II miejsce

 

 

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i Prezydencji Polski

Sz.Kwapiszewki – I miejsce

K.Pabian – II miejsce

J.Podolak – II miejsce

 

 

 

Olimpiada „Olimpus”

 

 

 

Adam Pyrz laureat

Gminny Konkurs Plastyczno-Językowy „At the ZOO, At the country,in a town”

 

uczniowie kl. III –

I miejsce

uczniowie kl.II –

 II miejsce

uczniowie kl.IV –

 III miejsce

 

 

 

J.H.Dąbrowski I J.Wybicki

„Najdroższa sercu pieśń  nasza  i moja mała Ojczyzna”

11 uczestników

1 grupa J.Kasprzyk

             kl.VI „b”

             E.Boroń kl.VI „b”

             II miejsce

2 grupa   G.Wróbel

             kl.VI „b”

            W.Zastawniak

             kl.VI „a”

             II miejsce

 

 

Konkurs recytatorski

kl.I-kl.III

I miejsce Tymoteusz Dzik kl.III „b”

II miejsce Martyna Trela kl. II „a”

III miejsce Jakub Bankowicz

kl. III „a”

wyróżnienia:

Marcel Gancarz kl. O „a”

Gabriela Piech kl.I „a”

Wiktoria Ślusarczyk kl.I „b”

Anna Pisarska kl. I „c”

Wiktor Węglarz kl. II „a”

Marcel Rozwadowski kl. II „b”

Amelia Czajkowska kl. III „b”

Aleksandra Rokosz kl. III „c”

kl.IV-Vi

I miejsce Emilia Boroń kl. VI „b”

II miejsce Julia Kasprzyk kl. VI „b”

II miejsce Konrad Blak kl. VI „b”

III miejsce Adrianna Nowak

kl. IV „c”

Wyróżnienia:

Karolina Młyńska kl. IV „a”

Wiktoria Pisarska kl. IV :a”

Faustyna Pyrz kl. IV „a”

Agnieszka Wójcik kl. V „b”

Weronika Pisarska kl. V „a”

Gabriela Drabik kl. IV „b”

Wiktoria Olbrycht kl IV „c”

Anna Cebula kl. V „c”

Wiktoria Bęben kl. IV „a”

 

 

III miejsce Tymoteusz Dzik kl. III „b”

 

 

I miejsce Konrad Blak kl.VI „b”

II miejsce Tymoteusz Dzik kl. III „b”

 

Szkolny Turniej Wiedzy Polonistycznej

Kategoria kl.IV

I miejsce Faustyna Pyrz kl. IV „a”

II miejsce Szymon Kwapiszewski

 kl. IV „c”

III miejsce Karolina Młyńska

kl. IV „a”

kategoria kl.V

I miejsce Adam Pyrz kl. V „b”

II miejsce Karolina Turakiewicz kl. V „b” i Anna Jaroś kl. V „a”

III miejsce Łukasz Franiek kl. V „a”

kategoria kl.VI

I miejsce Julia Kasprzyk kl. VI „b”

II miejsce Kacper Czerwiński kl.VI „b” i Gabriela Wróbel kl.VI „b”

III miejsce Bartosz Jamka kl. VI „b”

 

 

 

Gminny Konkurs Plastyczno-Językowy „At the ZOO, A the country, in a town”

 

Uczniowie kl.III-I miejsce

uczniowie kl.II – II miejsce

uczniowie kl.IV – III miejsce

 

 

III Festiwal Teatrów Angielskich „The stage is yours” w Niepołomicach

 

 

 

(międzyszkolny)

Wiktoria Bęben-nagroda dla najlepszej aktorki

Konfrontacje ortograficzne

33 uczniów

kl.III – IV

I miejsce – Szymon Kwapiszewski kl. IV „c”

II miejsce Jakub Podolak kl. IV „b”

III miejsce Aleksandra Kabelak

kl. IV „c”

kl.V –VI

I miejsce Anna Bugajska kl. VI „b”

II miejsce Jacek Stasiak kl. V „b”

III miejsce Emilia bOroń kl. VI „b”

III miejsce Jakub Podolak kl. IV „b”

 

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Janie Pawle II

Zespół kl IV „a”

Karolina Młyńska

Faustyna Pyrz

Kamila Potrzeba

zespół kl. IV „c”

Adrianna Nowak

Magdalena Sitko

Gabriela Kasprzyk

II miejsce Karolina Młyńska kl. IV „a”

 

 

 

 

Konkursy religijne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły są takie...”Lublin MDK

 

 

 

Dyplom za udział w konkursie – 17 uczestników

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze wieczne kolędowanie” w Niepokalanowie

 

 

 

Gabrysia Urban kl.II „a” dyplom za udział w eliminacjach

Oliwia Kurnik kl. V „c” dyplom za udzaił w eliminacjach

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

 

 

 

Szkolna schola – dyplom za udział w eliminacjach

III miejsce chór szkolny

Kuratoryjny Konkurs Biblijny „Ew.św. Jana”

Jacek Stasiak – I miejsce

 

ETAP REJONOWY

187 miejsce na 800 uczestników

 

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Moje ulubione sceny biblijne”

 

 

 

kl.I-III -przyznano 18 wyróżnień

 

DEKANALNY

Julia Drożdż kl.II „a”

Natalia Głuś kl. II „b”

Ola Rokosz kl. III „c”

Jakub Domagała kl. III „c”

Dyplom finalisty otrzymali:

M.Bankowicz

kl.I „c”

G.Urban kl.II „a”

A.Zastawniak kl.II „a'

P.Klejdysz kl.II „b”

A.Bednarska kl.III „b'

A.Czajkowska

kl.III „b”

Sz.Mamoń kl.III „b”

N.Sala kl.III „b”

G.Surowiec kl.III „b”

B.Stanisz kl. III „b”

A.Pieprzyk kl.III„c”

  

 

Konkursy matematyczno-przyrodnicze

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Udział 14 uczniów

 

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Udział 20 uczniów

 

Anna Bugajska – kl. VI „b”

Jakub Podolak kl. IV „b”

 

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi”

 

 

 

 

 

II miejsce O.Kurnik- praca plastyczna

III miejsce K.Klejdysz – turniej wiedzy

II Miejsce A.Bednarska – praca plastyczna

Konkurs Ekologiczny „Ekoklasa”

 

 

makulatura -3955kg

puszki – 58,5 kg

baterie – 168,8 kg

tonery – 151szt.

tusze – 137 szt.

telefony - 17szt

 

 

 

Konkurs „Kangur”

 

 

 

 

 

(ogólnoświatowy)

Wyróżnienia:

A.Bugajska kl. VI „b”

A.Pyrz kl. V „b”

J.Ślęczka kl.V „c”

J.Podolak kl. IV „b”

 

Konkurs „Rachmistrz”

 

 

 

I miejsce

Sz.Kwapiszewski kl. IV „c”

A.Pyrz kl. V „b”

A.Bugajska kl. VI „b”

II miejsce

J.Stasiak kl. V „b”

III miejsce

W.Zastawniak kl. VI „a

wyróżnienie

G.Drabik kl. IV „b”

I miejsce

A.Pyrz kl. V „b”

II miejsce

Sz. Kwapiszewki kl. IV „c”

 

 

 

 

Muzyczno – plastyczne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

„Śladami Marszałka Józefa Piłsudzkiego”

26 uczniów z kl. IV-VI

Katarzyna Parecka kl.V „a”- III miejsce w etapie międzygminnym

Mateusz Szostak kl. V „a”

Weronika Płonka kl.V „c”

Oliwia Kurnik kl. V „c” - I miejsce w etapie międzygminnym

Emilia Boroń kl. VI „b”

konkurs trwa

 

 

„Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową”

 

Oliwia Kurnik kl. V „c”-wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyzcny „Piękno ukryte w ...” MDK w Lublinie

Amelia Bednarska kl. III „b”

Barbara Stanisz kl. III „b”

 

 

Dyplom za udział w konkursie

Chór szkolny

Wojewódzki przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej wesoła nowina”

 

 

 

III miejsce

Konkurs plastyczny „20 lat Państwowej Straży Pożarnej-jak nas widzą,tak nas malują”

Udział 109 uczniów -

do etapu gminnego zakwalifikowano prace 34 uczniów

Wyróżnienia otrzymali:

Parecka Katarzyna kl.V „a”

Pabian Kamil kl.V „a”

Bujak Julia kl.IV „a”

Wyróżnienie z kwalifikacją do etapu powiatowego:

Sikora Magdalena kl.IV„c”

Nowak Aleksandra kl.IV„c”

Grochal Gabriela kl. II „b”

 

 

Gminny konkurs wielkanocny

 

Kategoria palma:

Oliwia Kurnik kl. V „c” - III miejsce

kategoria kartka świąteczna:

Agnieszka Suchoń kl. V„c” - wyróżnienie

Karolina Młyńska kl. IV„a” - wyróżnienie

kategoria pisanka:

Emilia Matuszyk