Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

im. św. Jana Kantego z Gdowa

w roku szkolnym 2012/2013

 

 

 Wychowanie fizyczne

 

 

 

Tytuł konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

II PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA

 

III MIEJSCE KL. O B

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE-PAULINA BUKOWSKA

I MIEJSCE –JAKUB NOWAK

I MIEJSCE -JAKUB PONISZ

II MIEJSCE –ANNA CEBULA

II MIEJSCE – KAMIL KALETA

III MIEJSCE – KASIA URBAN

II MIEJSCE – JAKUB NOWAK-V A

III MIEJSCE – PAULINA BUKOWSKA – VI A

XXI MIEJSCE – JAKUB NOWAK

XXV MIEJSCE PAULINA BUKOWSKA

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

I MIEJSCE

IV MIEJSCE

HALOWA PIŁKA  NOŻNA CHŁOPCÓW

 

II MIEJSCE

 

 

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

 

 

MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

II MIEJSCE

 

 

 

TURNIEJ ORLIKA W PIŁCE NOŻNEJ

 

III MIEJSCE

 

 

 

 

ETAP GMINNY

ETAP POWIATOWY

ETAP REJONOWY

 (5 POWIATÓW)

ETAP WOJEWÓDZKI

 

PŁYWANIE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

 

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT

JULIA SALA I MIEJSCE –GRZBIET

KAJA KOSIOROWSKA II MIEJSCE – KRAUL

KLAUDIA TURAKIEWICZ III MIEJSCE - KRAUL

JULIA SALA – I MIEJSCE

KLAUDIA TURSKIEICZ – IV MIEJSCE

 

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

I MIEJSCE

IMIEJSCE

X MIEJSCE

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

I MIEJSCE

I MIEJSCE

II MIEJSCE

 

 

UDZIAŁ W FINALE OGÓLNOPOLSKIM

 

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

 

 

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

 

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

( GRUSZÓW )

I MIEJSCE

II MIEJSCE i III MIEJSCE

 

 

 

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

( DOBCZYCE )

I MIEJSCE

III MIEJSCE

 

 

 

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

I MIEJSCE

I MIEJSCE

VIII MIEJSCE

 

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

I MIEJSCE

IV MIEJSCE

 

 

SZTAFETY SZWEDZKIE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

I MIEJSCE

I MIEJSCE

I MIEJSCE

 

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

 

I MIEJSCE

DAMIAN KLĘSK

TOMASZ SZCZYGIEŁ

DAWID SUCHTA

 

X MIEJSCE

 

 

 

 

 

Konkursy humanistyczne

 

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

KONKURS HISTORYCZNY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

5 OSÓB

2 OSOBY (MARZEC)

III MIEJSCE JACEK STASIAK

 

VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MARSZAŁKU JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

UDZIAŁ 14 UCZNIÓW W KONKURSIE LITERACKIM

JACEK STASIAK, KAROLINA SZCZEPANIK – ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU GMINNEGO

JACEK STASIAK ZAKWALIFIKOWANY DO ETAPU POWIATOWEGO

JACEK STASIAK

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

I MIEJSCE -  STASIAK JACEK

II MIEJSCE – PISARSKA WIKTORIA

III MIEJSCE – BĘBEN WIKTORIA,KABELAK ALEKSANDRA,KWAPISZEWSKI SZYMON

MIEJSCE I - ZAKWALIFIKOWANE DO ETAPU REJONOWEGO

 

 

 

TURNIEJ WIEDZY-ZNAM ZNAKI DROGOWE

KL.O-I

I MIEJSCE-KL.IB

II MIEJSCE-KL.IA

III MIEJSCE –KL.O B

KL.II-III

I MIEJSCE-KL.IIIA

II MIEJSCE – KL.IIIB

III MIEJSCE –KL.IIA

KL.IV-VI

I MIEJSCE-DANIEL PER-IVA

II MIEJSCE- ŁUKASZ GADEK –VIC

III MIEJSCE –ŁUKASZ FRANIEK – VI A

 

 

 

 

KONKURS HISTORYCZNY O H.DĄBROWSKIM

 

 

10 OSÓB

4 OSOBY

IV MIEJSCE –

ADA MUSIAŁ, JAN MIŁOWSKI

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY

 

 

 

I MIEJSCE KL. III B

II MIEJSCE KL. II A

III MIEJSCE KL.I B

 

 

ETAP OGÓLNOPOLSKI-UDZIAŁ KL.IIIB

WANESA BARTOSZ,JAKUB BAZELA,KAMIL NOWAK

MAŁOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

 

 

 

I MIEJSCE-TYMOTEUSZ DZIK

II MIEJSCE-WIKTORIA PISARSKA

III MIEJSCE- ANNA CEBULA

TYMOTEUSZ DZIK ZAKWALIFIKOWANY DO KONKURSU POWIATOWEGO

II MIEJSCE TYMOTEUSZ DZIK

 

KONKURS RECYTATORSKI KL.O-III

 

 

 

I MIEJSCE

MARTYNA TRELA KL. III A

II MIEJSCE

NATALIA URBANIK KL. I B

III MIEJSCE

BARTŁOMIEJ PŁATEK KL.III B

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA BURSZTYN KL. O B

ANTONI GŁAZ KL. I A

MIKOŁAJ BURSZTYN KL.I B

HELENA WILKOŃSKA KL. I B

GABRIELA CYGAN KL. II A

JULIA KASPRZYK KL. IIB

EMILIA KNAPIK KL. IIC

PAWEŁ ŻYŁA KL. II C

EMILIA SZOSTAK KL. III B

II MIEJSCE NATALIA URBANIK

II MIEJSCE NATALIA URBANIK

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PT. „NIEZWYKŁY ŚWIAT BAŚNI BRACI GRIMM”

UDZIAŁ 5 UCZNIÓW

O.KURNIK,K.SZCZEPANIK,M.WILKOŃSKA,J.PASTUSZEK,A.HALBERDA

 

II MIEJSCE –OLIWIA KURNIK

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy religijne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

KONKURS BIBLIJNY

5 OSÓB-udział bez kwalifikacji do kolejnego etapu)

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KALIGRAFICZNY – BAKAŁARZ-2013

 

 

 

 

 

KAJA KĘSEK KL. I B –DYPLOM + NAGRODA FINALISTY

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ W KATOWICACH

 

 

 

 

III MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „SPOTKANIA DZIECI Z MARYJĄ”

 

 

 

 

 

12 UCZNIÓW DYPLOM UCZESTNIKA

KLEJDYSZ KAROLINA –

KL.III B –LAUREATKA(NAGRODA RZECZOWA)

SZKONY KONKURS WIEDZY „CO WIEM O JANIE PAWLE II”

I MIEJSCE

KUCHARSKA KLAUDIA KL.III A

BARTOSZ WANESA KL.III B

DZIĘGIEL FILIP KL.III B

KLEJDYSZ KAROLINA KL. III B

 

II MIEJSCE –

WĘGLARZ WIKTOR –KL.III A

ROZWADOWSKI MARCEL KL. III B

WOLSKA KATARZYNA KL.III B

 

III MIEJSCE-

BANDYK MONIKA KL.III B

NOWAK KAMIL KL.III B

SZOSTAK EMILIA KL.III B

 

NAGRODA SPECJALNA

 RAFAŁ JABŁOŃSKI KL.III A

JAMKA KACPER KL. III B

 

 

 

DIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY „BIBLIJNI LUDZIE WIELKIEJ WIARY”

20 UCZNIÓW KL.I-III – DYPLOM WYRÓŻNIENIE I DYPLOM UCZESTNIKA

 

 

DYPLOMY

GADACZ ELŻBIETA

 KL. II C

KOWALIK ALBERT KL.IIC

KOWALSKA EMILIA

KL. IIC

 

FINALIŚCI

URBAN GABRIELA

KUCHARSKA KLAUDIA

 

DYPLOM LAUREATA+NAGRODA RZECZOWA

KUŚMIEREK ADRIANNA

ZASTAWNIAK ALEKSANDRA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „ZOSTAŃ PROMYCZKOWYM LAUREATEM”

 

 

 

LAUREATKA

BARTOSZ WANESA KL. III B

KAROLINA KLEJDYSZ –LAUREATKA NA FALACH RADIA „RADIO PODLASIE”

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy matematyczno-przyrodnicze

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

11 UCZNIÓW

 

SZYMON KWAPISZEWSKI, JAKUB PODOLAK – kwalifikacja do rejonu

SZYMON KWAPISZEWSKI – FINALISTA

KURATORYJNY MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

UDZIAŁ 24 UCZNIÓW Z KL.IV-VI

ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU POWIATOWEGO;

JAKUB PODOLAK-VB  STASIAK JACEK- VIB

 

UDZIAŁ 2 UCZNIÓW

JAKUB PODOLAK-VB

JACEK STASIAK- VI B

 

KANGUR KL IV-VI

 

 

UDZIAŁ 37 UCZNIÓW KL.IV-VI

ŚLĘCZKA JAKUB KL.VI C

PODOLAK JAKUB KL. V B

KWAPISZEWSKI SZYMON KL.V C

PER DANIEL KL. IV A

WYRÓŻNIENIE

MARCEL ROZWADOWSKI KL.III B

 

 

RACHMISTRZ

 

 

KL.IV-VI

I MIEJSCE

STASIAK JACEK KL. VI B

KWAPISZEWSKI SZYMON KL.V C

PER DANIEL KL. IV A

II MIEJSCE

PISARSKA WIKTORIA KL. V A

III MIEJSCE

ROKOSZ ALEKSANDRA KL. IV C

WYRÓŻNIENIE

PODOLAK JAKUB KL. V B

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY

„NA RATUNEK ZIEMI”

 

 

 

 

 

 

TURNIEJ WIEDZY

I MIEJSCE KAROLINA KLEJDYSZ KL.IIIB

II MIEJSCE KAROLINA MŁYŃSKA KL. V A

 

PRACE LITERACKIE

I MIEJSCE

OLIWIA KURNIK

KL VI C

 

 

 

 

 

 

Konkursy muzyczno-plastyczne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

GMINNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

 

I MIEJSCE-KURNIK OLIWIA-VI C

III MIEJSCE-GADACZ PIOTR – IV B

III MIEJSCE -GADACZ JULIA V C

III MIEJSCE – GADACZ ELŻBIETA II C

III MIEJSCE

BĘBEN WIKTORIA-VA

BUJAK JULIA-VA

MŁYŃSKA KAROLINA-VA

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO”

Prace wyróżnione, zostały zakwalifikowane do etapu gminnego

KLI-III

WILKOŃSKA HELENA-IB

BARTOSZ WANESSA –IIIB

SŁOWIK KLAUDIA-IIIB

KL.IV-VI

MATUSZYK JAKUB- IVC

WÓJCIK AGNIESZKA0VIB

KURNIK OLIWIA-VIC

I MIEJSCE (ETAP MIĘDZYGMINNY)

WANESA BARTOSZ

III MIEJSCE

OLIWIA KURNIK

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W BĘDZINIE

 

 

 

II MIEJSCE –SCHOLA

III MIEJSCE – CHÓR

TOKARZ ANETA – NAGRODA SPECJALNA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE PASTORAŁKI

ZNAM ZNAKI DROGOWE-KONKURS PLASTYCZNY

KL.I-III

I MIEJSCE – WANESSA BARTOSZ –IIIB

II MIEJSCE-KAMIL NOWAK-IIIB

III MIEJSCE-ELŻBIETA GADACZ-IIC

KL.IV-VI