Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

im. św. Jana Kantego z Gdowa

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

Wychowanie fizyczne

 

 

 

Tytuł konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE-KAROLINA MAJEWSKA

II MIEJSCE-KATARZYNA URBAN

III MIEJSCE-AMELIA CZAJKOWSKA

III MIEJSCE-OLIWIA WRONA

II  MIEJSCE-KAROLINA  MAJEWSKA

IV MIEJSCE-OLIWIA WRONA

I MIEJSCE-REJON

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE-JAKUB PONISZ

II MIEJSCE-JAKUB PODOLAK

II MIEJSCE-KAMIL KALETA

I MIEJSCE-JAKUB PONISZ

II MIEJSCE- JAKUB PODOLAK

XVIII MIEJSCE- JAKUB PODOLAK

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

KATARZYNA URBAN

OLIWIA WRONA

KAMILA POTRZEBA

WIKTORIA FLORCZYK

JULIA GADACZ

WIKTORIA OLBRYCHT

KAROLINA MŁYŃSKA

JULIA BUJAK

I MIEJSCE

VI MIEJSCE

MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

WIKTORIA FLORCZYK

JULIA BUJAK

JULIA GADACZ

WIKTORIA OLBRYCHT

KAROLINA MŁYŃSKA

KATARZYNA URBAN

KAMILA POTRZEBA

WIKTORIA BĘBEN

OLIWIA WRONA

MARTA WYJADŁOWSKA

WIKTORIA PISARSKA

ALEKSANDRA NOWAK

KAMILA KOWALKSA

I MIEJSCE

 

 

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

 

I MIEJSCE

KATARZYNA URBAN

AMELIA CZAJKOWSKA

KAMILA POTRZEBA

AMELIA BEDNARSKA

OLIWIA WRONA

WERONIKA SKRZYPIEC

WIKTORIA FLORCZYK

 

V MIEJSCE

 

 

TURNIEJ ORLIKA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

I MIEJSCE

PATRYK KURSA

MACIEJ STANISZ

JAKUB DOMAGAŁA

HUBERT GRZESIAK

BRUNO SŁAPAK-CHWAJOŁ

PIOTR DUDEK

ADRIAN ORZECHOWSKI

I MIEJSCE

II MIEJSCE-REJON

 

MINI KOSZYKÓWKA CHOPCÓW

 

III MIEJSCE

PATRYK KURSA

MACIEJ STANISZ

JAKUB DOMAGAŁA

HUBERT GRZESIAK

BRUNO SŁAPAK-CHWAJOŁ

PIOTR DUDEK

ADRIAN ORZECHOWSKI

 

 

 

III PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA

 

IV MIEJSCE-

KL. O B

 

 

 

 

 

 

 

Tytuł konkursu

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap rejonowy (5powiatów)

Etap wojewódzki

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

I MIEJSCE

ROZWADOWSKI MARCEL

JAMKA KACPER

DZIĘGIEL FILIP

MAMOŃ SZYMON

DOMAGAŁA WOJCIECH

DOMAGAŁA JAKUB

ŻUŁAWIŃSKI PAWEŁ

NOWAK JAKUB

ŻUŁAWIŃSKI DAWID

KALETA KAMIL

PALONEK JAKUB

I MIEJSCE

II MIEJSCE

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

 

I MIEJSCE

ZAJĄC ZUZANNA

MAJEWSKA KAROLINA

ŻYŁA KAROLINA

SALA JULIA

MARCINIAK KATARZYNA

BARAN  MILENA

URBAN KATARZYNA

WRONA OLIWIA

POTRZEBA KAMILA

GADACZ JULIA

I MIEJSCE

VIII MIEJSCE

CZWÓRBÓJ  LA DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

I MIEJSCE

OLBRYCHT WIKTORIA

URBAN KATARZYNA

WRONA OLIWIA

POTRZEBA KAMILA

GADACZ JULIA

KOWALSKA KAMILA

I MIEJSCE

VII MIEJSCE

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

VI MIEJSCE

 

 

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

II MIEJSCE

PALONEK JAKUB

KALETA KAMIL

NOWAK JAKUB

ŚWIEŻY BARTŁOMIEJ

PONISZ JAKUB

MAŁEK PIOTR

V MIEJSCE

 

PIŁKA NOŻNA „7” CHŁOPCY

II MIEJSCE

I MIEJSCE

PALONEK JAKUB

ŚWIEŻY BARTEK

NOWAK JAKUB

KALETA KAMIL

MAŁEK PIOTR

MĘTEL PIOTR

WAŚNIOWSKI ARTUR

KURSA PATRYK

DOMAGAŁA JAKUB

GRZESIAK HUBERT

SŁAPAK BRUNO

I MIEJSCE

V MIEJSCE

BIEGI SZTAFETOWE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

I MIEJSCE

GADACZ JULIA

OLBRYCHT WIKTORIA

POTRZEBA KAMILA

WRONA OLIWIA

I MIEJSCE

II MIEJSCE

BIEGI SZTAFETOWE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE

I MIEJSCE

PALONEK JAKUB

NOWAK JAKUB

KALETA KAMIL

ŚWIEŻY BARTŁOMIEJ

V MIEJSCE

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE

I MIEJSCE

JULIA SALA 50M GRZBIET

I MIEJSCE

I MIEJSCE

XV MIEJSCE

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

I MIEJSCE

IV MIEJSCE

 

 

 

 

 

Konkursy humanistyczne

 

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

GMINNY KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM

I MIEJSCE-JULIA MOTYL-V B

II MIEJSCE-EMILIA SZOSTAK-IVB

III MIEJSCE-JULIA BUJAK -

VI A

II MIEJSCE – JULIA MOTYL

WYRÓŻNIENIE-EMILIA SZOSTAK

 

 

TURNIEJ WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

III MIEJSCE GRUPA

WIKTORIA PISARSKA

JAKUB PODOLAK

SZYMON KWAPISZEWSKI

 

 

QUIZ: „HOW MUCH DO YOU REMEMBER ABOUT THE USA”

I MIEJSCE – WIKTORIA PISARSKA, SZYMON KWAPISZEWSKI

II MIEJSCE – JAKUB PODOLAK,GABRIELA GROCHAL

 

 

 

KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO “ODBLASKOWA SZKOŁA”

KATEGORIA KL II-III

I MIEJSCE-KAMIL PODOLAK-IIA

II MIEJSCE- NATALIA URBANIK-IIB

III MIEJSCE- KAROLINA DOMINEK –IIIB, MACIEJ BZDYL – IIIB

KATEGORIA KL IV-VI

I MIEJSCE –DANIEL PER - VA

II MIEJSCE-MATEUSZ KALETA- VIB

III MIEJSCE-KAROLINA MŁYŃSKA- VIA

 

 

 

WEWNĘTRZNY KONKURS RECYTATORSKI:”ŚWIAT TERESY KACZMARCZYK POEZJĄ PISANY”

I MIEJSCE

KAROLINA MŁYŃSKA-VI A

WANESA BARTOSZ-IV B

AMELIA BEDNARSKA –V B

WYRÓŻNIENIA

KAMILA DUDZIK –V C

JULIA KANDZIRUK –IV A

MARCEL ROZWADOWSKI –IV B

KAMIL NOWAK – IV B

MILENA BARAN-V B

 

 

 

KONKURS WIEDZY O „MARSZAŁKU PIŁSUDSKIM”

I MIEJSCE-JAKUB PODOLAK-VIB

II MIEJSCE-PATRYCJA KĘPA-VI B

I MIEJSCE-JAKUB PODOLAK-VI B

II MIEJSCE-PATRYCJA KĘPA VI B

IV MIEJSCE W POWIECIE JAKUB PODOLAK

VI MIEJSCE PATRYCJA KĘPA

 

TRWAJ Z MAZURKIEM DĄBROWSKIEGO

4 OSOBY ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO ETAPU KMINNEGO

GRUPA I

JULIA BUJAK VI A

KAROLINA MŁYŃSKA VI A

GRUPA II

WIKTORIA BĘBEN VI A

JAN MIŁOWSKI V C

II MIEJSCE –GRUPA I

IV MIEJSCE-GRUPA II

 

 

OGÓLNOPO LSKI  KONKURS RECYTATORSKI

KATEGORIA KO. O-III

 

I MIEJSCE-   NATALIA URBANIK- kl. II „b”

II MIEJSCE  EMILIA KNAPIK  kl. IIIc
III MIEJSCE ANNA PISARSKA kl.III „c”

 WYRÓŻNIENIA

Julia Filipiak  kl. 0a
Maja Knapik  kl. 0b
Martyna Kowalska kl. Ia
Emilia Ślusarczyk kl. Ib
Sonia Kanciruk kl. Ic
Gabriela Mętel kl. IIa

Agnieszka Pabian kl. IIb
Helena Wilkońska kl. IIb
Maria Chyba kl. IIIa
Wioletta Romaniak kl. IIIb
Franciszek Kozłowski kl. IIIc

 

 

 

 

 

 

KATERORIA KL.IV-VI

I MIEJSCE-TYMOTEUSZ DZIK –KL.V B

II MIEJSCE-KAROLINA MŁYŃSKA-KL.VI A

WIKTORIA BĘBEN-KL.VI A

III MIEJSCE-EMILIA SZOSTAK –KL.IV B

WYRÓŻNIENIA

M.ROZWADOWSKI-KL.IVB

K.JAMKA-KL.IV B

K.MARCINIAK-KL.V B

B.PŁATEK –KL.IV B

A.BOREK-KL.V C

A.BEDNARSKA-KL.V B

W.PISARSKA-KL.VI A

 

WYRÓŻNIENIE

NATALIA URBANIK-KL.II B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II MIEJSCE

WIKTORIA BĘBEN

 

 

WYRÓŻNIENIE

TYMOTEUSZ DZIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

W.BĘBEN

 

GMINNE KONFRONTACJE ORTOGRAFICZNE

KL.III-IV

I MIEJSCE-NATALIA GŁUŚ-KL.IV B

II MIEJSCE-WIKTOR WĘGLARZ-KL.IV A

III MIEJSCE-KLAUDIA SŁOWIK- KL.IV B

KL.V-VI

I MIEJSCE-SZYMON KWAPISZEWSKI-KL.VI C

II MIEJSCE-JABUB PODOLAK-KL.VI B

III MIEJSCE-GABRIELA DRABIK –KL.VI B

KL.III-IV

I MIEJSCE-KLAUDIA SŁOWIK-KL. IV B

KL.V-VI

III MIEJSCE-SZYMON KWAPISZEWSKI- KL.VI C

 

 

MIĘDZYSZKOLNY GMINNY KONKURS RELIGIJNO LITERACKI „JAN PAWEŁ II NA POLSKIEJ ZIEMI”

 

II MIEJSCE

ADRIANNA NOWAK-KL. VI C

II MIEJSCE

MARIA WILKOŃSKA-KL. VI C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy religijne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

KONKURS BIBLIJNY

3 osoby-udział bez kwalifikacji do kolejnego etapu

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BŁOGOSŁAWIONYM JANIE PAWLE II

INDYWIDUALNIE

II MIEJSCE-WIKTOR WĘGLARZ-IV A

III MIEJSCE-RAFAŁ JABŁOŃSKI-IV A

GRUPA

I MIEJSCE-KL IV B

EMILIA SZOSTAK

FILIP DZIĘGIEL

MARCIN PABIAN

III MIEJSCE-KL IV A

RAFAŁ JABŁOŃSKI

WIKTOR WĘGLARZ

ALEKSANDRA KANIA

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY GMINNY KONKURS LITERACKO-RELIGIJNY „JAN PAWEŁ II NA POLSKIEJ ZIEMI”-TURNIEJ WIEDZY O PILGRZYMACH

II MIEJSCE

RAFAŁ JABŁOŃSKI-KL.IV A

II MIEJSCE
FILIP DZIĘGIEL –KL.IV B

III MIEJSCE

MARCIN PABIAN-KL.IV B

DO ETAPU GMINNEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ;

SZYMON KWAPISZEWSKI-KL. VI C

KACPER JAMKA-KL.IV B

WOJCIECH DOMAGAŁA-KL. V A

ALEKSANDRA ROKOSZ-KL. V C

ALICJA BOGACZ-KL. V C

II MIEJSCE

SZYMON KWAPISZEWSKI-KL. VIC

III MIEJSCE

FILIP DZIĘGIEL-KL. IV B

RAFAŁ JABŁOŃSKI-KL.IV A

WYRÓŻNIENIE

MARCIN PABIAN –KL. IV B

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy matematyczno-przyrodnicze

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

 

 

SZYMON KWAPISZEWSKI-VI C

JAKUB PODOLAK –VI B

JAKUB PODOLAK-

VI B

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

 

 

SZYMON KWAPISZEWSKI-VI C

JAKUB PODOLAK –VI B

JAKUB PODOLAK-

VI B

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

46 UCZNIÓW Z KLAS IV-VI

 

 

 

 

RACHMISTRZ

WSZYSCY UCZNIOWIE KL.IV-VI

I MIEJSCE-TYTUŁ RACHMISTRZA

MARCEL ROZWADOWSKI-KL/IV B

ALEKSANDRA ROKOSZ-KL. V C

JAKUB PODOLAK-KL. VI B

II MIEJSCE-V-CE RACHMISTRZ

MARIA WILKOŃSKA-KL. VI C

III MIEJSCE-V-CE RACHMISTRZ

DOMAGAŁA JAKUB-KL. V C

II MIEJSCE

ALEKSANDRA ROKOSZ-KL. V C

PODOLAK JAKUB-KL. VIB

III MIEJSCE

MARIA WILKOŃSKA-KL. VI C

 

KANGUR

UDZIAŁ WZIĘŁO 99 UCZNIÓW KL.II-VI

BARDZO DOBRY

SZYMON KWAPISZEWSKI-KL. VIC

WYRÓŻNIENIE

PER DANIEL-KL. V A

PODOLAK JAKUB-KL.VI B

ALEKSANDRA ROKOSZ –KL. V C

GABRIELA KALETA-KL. II A

 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY-„NA RATUNEK ZIEMI”

 

 

TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ

I  MIEJSCE-KL.IV-VI

MŁYŃSKA KAROLINA-KL.VI A

II MIEJSCE-KL.O-III

PISARSKI ANTONI-KL.I C

PRACE PLASTYCZNE PRZESTRZENNE

II MIEJSCE KL.O-III

ZUZANNA BURSZTYN –KL. O B

III MIEJSCE-KL.IV-VI

KAROLINA ŻYŁA-KL.IV B

SZKOLNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ „ CO Z TY ODPADEM”

KL.II-III

I MIEJSCE-RYBAK MACIEJ-KL.II B

II MIEJSCE-PODOLAK JAKUB-KL. II A

KL.IV-VI

I MIEJSCE-PABIAN MARCIN-KL.IV B

II MIEJSCE-MŁYŃSKA KAROLINA-KL.VI A

III MIEJSCE

JABLOŃSKI RAFAŁ-KL. IV A

DZIĘGIEL FILIP-KL.IV B

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy muzyczno-plastyczne

 

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki

PROJEKT MEDALU OKOLICZNOŚCIOWEGO Z OKAZJI 110 ROCZNICYPOWSTANIA SZKOŁY W ZAGÓRZU IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

I MIEJSCE

WANESA BARTOSZ-IVB

II MIEJSCE

KAMIL RZEPA-VIC

III MIEJSCE

KAMIL ŻYWIOŁEK-VA

I MIEJSCE

BARTOSZ WANESA-KL. IVB

III MIEJSCE-ŻYWIOŁEK KRZYSZTOF-KL. V A

 

 

KONKURS PLASTYCZNY-ODBLASKOWA SZKOŁA

KLASY 0-I

I MIEJSCE –ADRIAN KULIG-IA

II MIEJSCE-PATRYK ROMANIAK-O „A”,

ZUZANNA BURSZTYN-    O „  B”

III MIEJSCE-KRYSTIAN KUCHARSKI –I A

KLASY II-III

I MIEJSCE- PATRYCJA WÓJCIK-IIIB

II MIEJSCE- WIOLETTA ROMANIAK-III B

III  MIEJSCE- GABRIEL IRZYK- III C

KLASY IV-VI

I MIEJSCE-WIKTORIA FIGURA-VIB

II MIEJSCE-KLAUDIA KUCHARSKA-IV A, WANESA BARTOSZ- IV B

III  MIEJSCE-KAROLINA KLEJDYSZ-IV B, STANISZ MACIEJ – V B

 

 

 

 

II EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI W TWÓRCZOŚCI JULIANA TUWIMA”

 

 

I MIEJSCE

SZYMON KOCEMBA – IB

WYRÓŻNIENIE

KAMIL KANIA

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY”BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”

I MIEJSCE

PATRYK ROMANIAK-O A

II MIEJSCE

ZUZANNA BURSZTYN-

O B

WYRÓŻNIENIE

MAJA KNAPIK – O B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PIEKNE SĄ NASZE BARWY OJCZYSTE”

 

III MIEJSCE-BARTOSZ WANESA-KL. IV B

WYRÓŻNIENIE

MŁYŃSKA KAROLINA-KL. VI A

GÓRAL HELENA-KL. VI A

 

 

MIĘDZYGMINNY KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY Z OKAZJI XV JUBILEUSZOWEGO RAJDU SZLAKIEM PAPIESKIM „IDĘ ŚLADAMI ŚWIĘTEGO”

 

 

ETAP MIĘDZYGMINNY

I MIEJSCE

WILKOŃSKA MARIA –PRACA PLASTYCZNA

I MIEJSCE

ŁANOSZKA BARTOSZ-PRACA FOTOGRAFICZNA

WYRÓŻNIENIE

KLEJDYSZ KAROLINA-KL. IV B

BARTOSZ WANESA-KL. IV B

MARCEL ŁANOSZKA-KL. O A

 

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY „NA RATUNEK ZIEMI”-KONKURS PLASTYCZNY

 

 

 

III MIEJSCE

ŻYŁA KAROLINA-KL.IV B-PRACA PŁASKA

II MIEJSCE

ZUZANNA BURSZTYN –KL.O B-PRACA PRZESTRZENNA

GMINNY KONKURS WIELKANOCNY

 

NAJPIĘKNIEJSZA PALMA

WYRÓŻNIENIE

KUCHARSKA KLAUDIA-KL. IV B

ŁANOSZKA MARCEL

KASPRZYK ZUZANNA

NAJPIĘKNIEJSZY STROIK

II MIEJSCE

MŁYŃSKA KAROLINA-KL.VI A

WYRÓŻNIENIE

SUJAK ANIELA

NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA

II MIEJSCE

GADACZ ELŻBIETA-KL. III C

WYRÓŻNIENIE

DĄBEK WIKTORIA I PATRYCJA-KL.II

NAJPIEKNIEJSZA KARTKA

II MIEJSCE

BARTOSZ WANESA-KL. IV B

III MIEJSCE

DUDEK MARTYNA

KNAPIK MAJA