Apel podsumowujący I okres roku szkolnego 2018/2019

10 stycznia odbyły się apele w grupach I-III i IV-VI. W czasie apeli zostali wyczytani uczniowie, którzy w I okresie roku szkolnego 2018/2019 uzyskali wysokie wyniki w nauce i otrzymali wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania.

Podczas apeli zostali również wyczytani uczniowie, którzy zostali wyróżnieni różnorodnych konkursach. Nagrodzone zostały też klasy, które zebrały najwięcej karmy dla zwierzaków w schronisku i zgromadzili najwięcej pieniędzy w akcji „Góra grosza”.

Wszyscy uczniowie otrzymali gromkie brawa i poczęstowali się słodyczami, które zafundował sklepik szkolny i hurtownia „Aga”.

Na zakończenie apelu Pan dyrektor przypomniał o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w czasie nadchodzących ferii.