Podziękowania – jasełka 2018

Czas Bożego Narodzenia w szkole

Zbliża się czas Bożego Narodzenia, czas nie tylko świętowania, ale również wielu działań podejmowanych w domu i  szkole. Obecnie od kilku dni w szkole prowadzony jest kiermasz świąteczny organizowany przez Radę Rodziców  Szkoły oraz  przygotowywane są jak co roku  jasełka bożonarodzeniowe.

Aby kiermasz się udał Rodzice wraz z dziećmi spotykali się w szkole lub w domu  i wspólnie z nimi przygotowali ozdoby świąteczne, które były  sprzedawane na naszym  kiermaszu świątecznym. W wielu klasach widoczne było bardzo duże zaangażowanie rodziców i dzieci naszej szkoły. W mojej klasie na warsztaty przyszło prawie 100 procent rodziców pomimo wielu innych obowiązków i zmęczenia dnia codziennego. W klasie zabrakło miejsc i dostawialiśmy dodatkowe dla nich ławki, a ozdoby przez nich wykonane  były niepowtarzalne.

Grupa jasełkowa również aktywnie działa, aby tradycji stało się zadość, a radość Bożego Narodzenia gościła w sercach dzieci. W tym roku są to ostatnie jasełka w starym budynku szkoły przy ulicy Myślenickiej,

na które serdecznie zapraszamy  05 stycznia o godz. 16.00.

Gorące podziękowania w imieniu swoim i  współorganizatorów jasełek Teresy Wojas i s. Janiny  kierujemy  w stronę rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, którzy ofiarowali nam pomoc i wsparcie w przygotowanie prób,  strojów i dekoracji sali gimnastycznej w szkole. Wyróżnić tu pragnę rodziców i nauczycieli - Państwa Urszulę i Tomasza Bartoszów,  Annę i Łukasza Traczów, Panie Iwonę Kubat, Ewę Mamoń, Panów Łukasza Woźniaka, Dariusza Kurzydyma, Panie Agatę Obrał, Annę Słotwińską oraz przewodniczącego szkoły Pana Andrzeja Bugajskiego.

Nie żal nam nauczycielom ani jednej chwili poświęconej dla dzieci i szkoły jeśli wśród nas są tacy rodzice.

Wych. Leokadia Kaleta